Autor Wątek: Śmieszne zdjęcia, kawały i wszystko co poprawi humor  (Przeczytany 194261 razy)

Offline gaga

• - VIP -
Odp: Śmieszne zdjęcia, kawały i wszystko co poprawi humor
« Odpowiedź #165 dnia: 27 Mar, 2009, 15:37:15 »
    Mąż mówi do żony z pretensją:-cokolwiek bym powiedział ,to ty od siedemnastu lat nmie poprawiasz!
Żona:---Od 18 lat...

^

Mały mol wyrusza na pierwszy lot po mieszkaniu.Po kilku minutach wraca do szafy.
      Ojciec pyta: -I co jak było?
         ---Chyba fajnie ,wszyscy klaskali!

Offline vena

• Super Poster
« Odpowiedź #166 dnia: 04 Kwi, 2009, 00:15:10 »
Nie bardzo wiedziałam gdzie mogę to wrzucić, na kulinaria czy tutaj  :P Przeważyło tutaj ...

Znalezione na forum kulinarnym...

**Przepis na ciasto (tylko dla mężczyzn) ;D***

1' Z lodówki weź 10 jajek, połóż na stole ocalałe 7, wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj!

2' Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia.

3' Wytrzyj podłogę, następnym razem bardziej uważaj! W naczyniu mamy 5 żółtek.

4' Weź mikser i wstaw do niego skrzydełka i zacznij ubijać jajka.

5' Wstaw od nowa skrzydełka do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać.

6' Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę.

7' Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę.

8' Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki.

9' Sprawdź czy ściany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania.

10' Weź szybciutko prysznic!

11' Weź 4 jabłka i ostry nóż.

12' Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. Przemyj jodyną kciuk!

13' Potnij jabłka w kostkę pamiętając, że potrzebujemy 2 jabłek więc nie wolno zjeść więcej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy.

14' Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą.

15' Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę bo jak zaschnie to nie domyjesz!

16' Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika.

17' Po godzinie jeśli nie widać żadnych zmian włącz piekarnik.

18' Po przebudzeniu nie dzwoń po straż pożarną! Otwórz okno i piekarnik.
Ludzie dobrej woli pouczają. Ludzie złej woli straszą.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #167 dnia: 04 Kwi, 2009, 01:17:08 »
vena ! Miejsce wybrałaś w sam raz ,uśmiałam się .Dobre wskazówki akurat przed świętami ,niechby im przyszło do głowy pomagać w kuchni ,to wskazówki już mają. Ja jednak wolę aby pomógł mi w innych pracach,kuchnię wolę sobie zostawić.Punkt 6 był dobry,zresztą pozostałe również.
A teraz serio,niby panowie są lepszymi kuharzami ,ale kto ogarnie ten bałagan jaki zostawiają po swej pracy. :P

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #168 dnia: 04 Kwi, 2009, 08:52:45 »
Heh... podobny poradnik mężczyźni mogliby napisać dla kobiet w sprawie prowadzenia samochodu.

1. Wsiądź do samochodu.
2. Sprawdź czy wszystko jest ok w lusterku - jak zawsze kazał pan instruktor na nauce jazdy.
3. Teraz schowaj lusterko do torebki i sprawdź to samo na lusterku zamontowanym w samochodzie.  :P
4. Ruszaj
5. Jak poczujesz smród palonej gumy po 15 minutach jazdy - zwolnij ręczny.
6. Nie wrzucaj kierunkowskazów -  i tak wszyscy wiedzą gdzie jedziesz.
7. Jadąc na wstecznym nie patrz przed siebie  ......itp  ;D ;D ;D

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #169 dnia: 04 Kwi, 2009, 20:41:38 »
Co za faceci ! Nie możemy się z nich pośmiać ,aby się zaraz nie odkuli ..... ??? ??? ???A tak naprawdę ,to baby wcale nie są takie tępe.... :P

Offline bartleo

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #170 dnia: 04 Kwi, 2009, 20:57:16 »
Wiesz tępota dotyczy części obu płci naszego gatunku :d
bartleo

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #171 dnia: 04 Kwi, 2009, 21:36:24 »
Pamiętaj ,że młodzi uważają ,iż przychodzi ona z wiekiem; starsi natomiast są zdania ,że z tępoty się wyrasta....

Kilka dowcipów:

.....Jasiu ,gdzie jest Twój tatuś ?
     -Wyjechał w ważnej sprawie służbowej na 6 miesięcy,ale jak się będzie dobrze sprawować ,to wróci wcześniej.

^
.....Jasiu wrócił ze szkoły ze świadectwem ,ojciec patrzy -wszędzie pały,tylko z muzyki  5....
     - i że ci się k**..jeszcze śpiewać chciało...

^
.....Rosjanie pojechali do Finlandii na targi drewna.Spodobała im się piła opatrzona tabliczką informującą ,że jej dzienna wydajność to 90 drzew.Rosjanie pogrymasili na cenę ,ale piłę kupili . Niedługo ,bo już po kilku dniach wrócili jednak z reklamacją:
...Oszukaliście nas! Nasi najlepsi drwale ścinają tą piłą najwyżej 40 drzew w ciągu dnia!
...Finowie postanowili sprawdzić .Uruchomili silnik i podeszli do pierwszego drzewa....Na to jeden Rosjanin trąca drugiego w ramię i mówi : -Ty Wania ! Patrzaj ! Ona ma motor!

^
.....Polak ,Rusek,Niemiec założyli,się kto dłużej wytrzyma pod wodą.  Pierwszy wchodzi Rusek i wychodzi po 15 minutach.Wszyscy się pytają : Jak ty to zrobiłeś? ,a Rusek na to ,że ma się swoje sposoby.
....Później wchodzi Niemiec.Wychodzi po 30 minutach ,jeszcze większe zdziwienie. A Niemiec oczywiście tłumaczy : ma się swoje sposoby .
....Na końcu wchodzi Polak ,nie ma go godzinę ,dwie,aż wreszcie wychodzi .Wszyscy zaszokowani pytają go,jak mu się to udało.Polak na to:  Koszulka mi sie k**,zaczepiła.

^
... Co to jest miłość?
...Miłość to jest światło życia.
....A co to jest małżeństwo?
...Rachunek za to światło.

^
...Co to jest pomidor?
   Jest to ziemniak ,którego w drodze do socjalizmu krew zalała!

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #172 dnia: 17 Kwi, 2009, 18:06:59 »

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #173 dnia: 17 Kwi, 2009, 20:51:17 »
Faktyznie ,wystarczy odchylić się trochę na krześle i już widać różnicę. To zupełnie jak z kobietą ,ta brzydka za młodu na ogół satrzejąc się robi się ładniejsza,a ta ładna za młodu przy starzeniu sie brzydnie :P

Offline Pumex

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #174 dnia: 19 Kwi, 2009, 17:24:33 »
Do ciężko rannego w wypadku podchodzi ksiądz:
   - Czy wierzysz w Boga?
- Chłopie, ja umieram, a tobie się na zagadki zbiera?!!!

:)
nie jest lekko... :( Ale jutro bedzie lepiej ! :)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #175 dnia: 24 Kwi, 2009, 16:05:58 »
   Marynarski los  :P

---Podczas kazania ksiądz mówi:
      Małżeństwo jest jak dwa okręty ,które spotkały się w porcie.
---Jeden z wiernych odwraca się do kolegi:
      Ja chyba trafiłem na okręt wojenny ! ???

Offline Revan144

• ChrisFix
  • Super Poster
« Odpowiedź #176 dnia: 24 Kwi, 2009, 18:05:24 »
Może ja coś dorzucę:

Chyba za ciężkie elementy dźwig chciał podnieść...

Atak gołębi :)

Mycie samochodu w deszcz ;]

Nietypowy wypadek...

Gra w CS ;)
Hey guys, ChrisFix here!
FB Page

Offline vena

• Super Poster
« Odpowiedź #177 dnia: 29 Kwi, 2009, 10:28:25 »
Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu
mężowi, że wrócę o północy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty
później'- powiedziałam i wybyłam. Ale impreza była cudowna! Drinki,
balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków, było tak
fajnie, że zapomniałam o godzinie.. Kiedy wróciłam do domu była 3 nad
ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą
wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, że
mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w
cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu
uniknęłam awantury z mężem... Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc
jaka to ja jestem inteligenta! Ha .Rano, podczas śniadania, mąż zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu
powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic
nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze,
jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Moj mąż,
po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz
zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A
dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3
razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O K****a!' znów zakukała
4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na
podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła
stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz -
puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać..

... oczywiście nie chodziło o mnie... znalezione w necie  :D
Ludzie dobrej woli pouczają. Ludzie złej woli straszą.

Offline noka

• Administrator
Laska w stringach - zdjęcie
« Odpowiedź #178 dnia: 29 Kwi, 2009, 15:17:29 »
Laska w stringach  :P

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #179 dnia: 01 Maj, 2009, 13:46:40 »
Jaja na 1 Maja- zastanawiałam jakiego wątku użyć do wpisania tych kilku wspomnień  ,jakie przedstawił w Głosie Wielkopolskim Sławomir Kmiecik.Przedstawię je w dużym skrócie.

1945r W czasie obchodów pierwszomajowych w Warszawie załamała się trybuna honorowa ''Głos Ludu'' dodnosił ,że ;;zapadli się obywatele '' .Do podobnego incydentu doszło w Aleksandrowie Kujawskim,gdzie wraz z trybuną polecieli wszyscy dygnitarze.

1948r.Pijany pracownik młyna w Pieniężnie w czasie pochodu pierwszomajowego w Olsztynie jechał na traktorowej przyczepie,na której urządzono makietę zakładu młynarskiego.Przed trybuną honorową ów mężczyzna dla większego efektu ,a może złośliwie ,wrzucił kilka łopat mąki ,która  z wiatrem posypała się na przedstawiieli władz oraz poczty sztandarowe.

1949r Przed obchodami 1-majowymi odbył się wielki zjazd PPS i PPS w PZPR ,zużyto 600 tys. m kwadratowych tkaniny [czerwonego płótna] Podczas przygotowań obchodów pierwszomajowych zabrakło tego materiału ,mówiono wówczas o ''problemie deficytu czerwonego płótna''

1951r Z okazji Święta Pracy w Warszawie udekorowano ścianę domu przy ul.Marszałkowskiej portretami Stalina,Bieruta ,Rokossowskiego.Pod nimi zawisła tablica z napisem...''Precz z podżegaczami wojennymi''Absurd sytuacji polegał na tym ,że ktoś inny w komitecie partii zatwierdzał dekoracje z ktoś inny hasła.

1953r-Obchody odbywały się dwa miesiące po śmierci J.Stalina.Władze naciskały ,aby uroczystości były wyjątkowo podniosłe .Pośpiech w przgotowaniach doprowadził do dramatu w Brzesku Nowym -podczas dekorowania trybuny członek ZMP został śmiertelnie porażony prądem.O żałobie po nim nikt nie pomyślał.

1956r Podczas uroczystości na Dolnym Śląsku doszło do oberwania chmury.Przemoknięci uczestnicy ,wysłuchali radiowego przemówienia I sekretarz KC PZPR  Edwarda Ochaba ,po czym rozległ się komunikat: ''Z powodu ulewnego deszczu Wojewódzki i Miejski Komitet Obchodu Święta 1 Maja rozwiązuje pochód''

1966r W Warszawie studenci Uniwersytetu przed trybuną skandowali ''Karol,Karol,Karol'' -Oficjele bili brawo ,bo byli przekonani ,że chodzi o Karola Marksa ,tymczasem młodzież upominała się w ten sposób o Karola Modzelewskiego ,który rok wcześniej -wraz z Jackiem Kuroniem -został skazany na 3,5 roku więzienia z napisanie ''Listu otwartego do partii'',w którym krytykowali rządy PZPR.

W latach siedemdziesiątych-Za czasów Gierka ,chciano aby obchody odbywały się z wielką pompą.Komentator jednego z pochodów w Warszawie krzyczał z mikrofonu tak: ''Wola już przeszła ,a Ohota jeszcze nie nadeszła'' .Zdanie to krąyło potem wśród ludzi jako dowcip.

1982r W Gdańsku maszerowało siedemdziesiąt tysięcy ludzi ,był to jeden z pierwszych antypochodów .Hasłem przewodnim było ''Chodźcie z nami ,dziś nie biją''i faktycznie aż po mieszkanie Wałęsów ,milicja nie zaatakowała demonstrantów.Kiedy manifestanci przechodzili koło konsulatu Chin padł okrzyk:''Niech żyją Chiny,Breżniew do formaliny''

1983r Nie było już tak spokojnie ,do akcji wkroczyli funkcjonariusze ZOMO uzbrojeni w pałki i tarcze.Zamieszanie było tak ogromne,że podczas pałowania oberwało się również uczestnikom oficjalnego pochodu.

1985r-Opozycjoniści krzyczeli ''Uwolnić Isaurę'' [w tym czasie leciał w telewizji emitowano znany serial]  ZOMO aluzję do niewolnictwa w PRL odczytali dosłownie i zaatakowali demonstrantów pałkami i gazem łzawiącym

2000r W Warszawie odbyły się konkurencyjne pochody,których krwecy uczestnicy rzucali w siebie kubeczkami ze śmietaną i kefirem.Niektórzy przypięli sobie do ubrań tarcze strzelekie z angielskim napisem ''target'' czyli ''cel''.

2002rCzłonkowie prawicowej ''Naszości''w Poznaniu na pierwszomajowym wiecu SLD przebrani byli za gruszki na wierzbie.Było to nawiązanie do słów Leszka Millera ,który przed wyborami zapowiedział ,że jego partia jest tak silna i sprawna ,że kiedy obejmie władzę ,to -gdy tylko zechce-na wierzbie wyrosną gruszki.

2004r W Warszawie ,kiedy przechodził pochód SLD przed pomnikiem Wincentego Witosa,prawicowa grupa młodzieży zaczęła skandować :''Znajdzie się cela dla Leszka Millera'' ,Działacze lewicy krzyczeli :''PiS to zera ,teraz jest era Leszka Millera''

2006r W Poznaniu posłanka Łybacka w poprzednim pochodzie krzyknęła do członków Naszości-''Idźcie do diabła'',dlatego tą razą przebrali się za diabły Policja zatrzymała ich pod zarzutem zakłócania legalnego zgromadzenia

Następnego rokuNa poznański plac A.Mickiewicza przyszli uczestnicy akcji ''Naszość'' przebrani za brzytwy.Skandowali głośno ''My jesteśmy brzytwy z Kwaśniewskiej sitwy'' Inspiracją były ''taśmy Oleksego''na których były lider SLD krytykował kolegów z Lewicy oraz zapowiadał ,że będzie ''ostry jak brzytwa''. Policja odzieliła happenerów z ''Naszości'' od lewicowego pochodu.

Poznańska ''Naszość'' co roku występuje na podobnych wystąpieniach,policja ich zwija ,po kilku godzinach są na wolności ,wyroki sądowe również ich nie omijają ,ale mimo wszystko ciągle dają znać o sobie .