Autor Wątek: Śmieszne zdjęcia, kawały i wszystko co poprawi humor  (Przeczytany 199780 razy)

Offline Kamilka

• Nowy
  • Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
Odp: Śmieszne zdjęcia, kawały i wszystko co poprawi humor
« Odpowiedź #855 dnia: 02 Sty, 2013, 11:40:06 »
Ten numer z mewami śmieszy mnie za każdym razem, gdy tylko go widzę :P

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #856 dnia: 09 Sty, 2013, 00:09:21 »
Kilka dowcipów z jeja pl:
             *
Tonie okręt. Przerażeni pasażerowie proszą księdza aby odprawił mszę.
- Nie moje dzieci już nie zdążę...
- Księże, to chociaż tę najważniejszą część...
- No chyba że tak - Zgodził się ksiądz, zdjął kapelusz i rozpoczął zbieranie ofiary.

*
Polak pojechał na wakacje do Hiszpanii. Wiele słyszał o corridzie, więc postanowił ujrzeć to widowisko na własne oczy. Stanął przed stadionem - kupa ludzi, zero kasy.
- Wejdę na krzywy ryj - pomyślał.
Odnalazł tylne wejście i obserwował z pewnej odległości, jak załatwiają to inni. Jako pierwszy do odźwiernego podszedł gość w bogato wyszywanym złotem mundurze i powiedział:
- Matador! - odźwierny nisko się ukłonił i otworzył przed nim drzwi.
Następnie zjawił się ubrany w czerń i srebro facet z czapką na głowie:
- Pikador! - przedstawił się i odźwierny wpuścił go uprzejmie.
Chwilę później przed drzwiami stanął mężczyzna ubrany w purpurę i dumnie powiedział:
- Torreador!
Gdy ten również zniknął za drzwiami, Polak podrapał się po głowie, poprawił kanty w swoich dresach, śmiało podszedł do odźwiernego i rzekł:
- Teodor!

*

Baba postanowiła popełnić samobójstwo: Kupiła pistolet, ale nie wie gdzie sobie strzelić, żeby nie bolało i żeby umrzeć od razu. Przypomniała sobie, że ma znajomego lekarza. On na pewno będzie wiedział jak to zrobić.
Idzie do niego i mówi:
- Źle mi w życiu. Wszystko mi zbrzydło. Chcę popełnić samobójstwo, tylko mi poradź gdzie sobie strzelić, żeby skończyć z sobą od razu.
Lekarz mówi:
- Najpewniej i najszybciej będzie jak sobie strzelisz, tak na trzy palce pod piersią.
Baba strzeliła w kolano........ ;)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #857 dnia: 03 Lut, 2013, 19:47:32 »
Przed chwilą znajomy przesłał nam parę dowcipnych tekstów z sieci. Niestety często ludzie robią żarty i dużo takich ''dowcipnych'' konwersacji można przeczytać. Oto pierwszy :

PROBLEM:
> >  BŁAGAM O POMOC!!!! - kolega mi powiedział, że płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta-podpowiedzcie mi, proszę,czy mnie
  nie skłamał - bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w każdym hipermarkecie, jak pojadę do miasta będę mógł taką płytę kupić?
 Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony, nie dostałem żadnego mandatu!!
> >  POMOC:
  - Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota.
> >  - Fakt, oni swoich nie zatrzymują.
> >  - Jako że płyta DVD ma większą pojemność, tak przy większej prędkości płyta   ta lepiej działa. Tylko pamiętaj, że strona przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar.
 Sam stosuję 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady.

> >  - To prawda, w nowej wersji F-117A pokryty jest cały płytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów.

> >  - Nie jestem pewien z tą płytą DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecam płytę gramofonową, ona ma większa powierzchnię  i bardziej rozprasza wiązkę z radaru.
> >  - Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant cię nie zatrzyma, bo jak cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu.
> >  - Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim Cię ustrzeli, a do tego trzeba sporo krzepy....

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #858 dnia: 07 Lut, 2013, 22:49:26 »
Kto ma lub miał w domu kota, wie dokładnie co one potrafią. Najgorsze,że czasem same kociaki nie wiedzą jak może skończyć się ich zabawa  ;D   Biedaczek...

http://youtu.be/Un2jP8UAx3o

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #859 dnia: 10 Lut, 2013, 18:40:41 »

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #860 dnia: 13 Lut, 2013, 20:58:43 »
 I po co ta wiedza ?   ;D

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #861 dnia: 14 Lut, 2013, 17:01:51 »
Malutkie przypomnienie,że może ktoś dziś czeka.......na Twój email    ;D

http://youtu.be/RhyqlplTdGk

Offline Maniac

• Weteran

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #863 dnia: 25 Lut, 2013, 22:16:32 »
Szczera prawda,szkoda,że nie było mowy o darmowym internecie  :P

Najlepszy był śmiech dziecka ;)   Chyba tylko możemy się śmiać, aby się nie załamać  :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 25 Lut, 2013, 22:19:21 wysłana przez gaga »

Offline Benvolio

• Weteran
« Odpowiedź #864 dnia: 26 Lut, 2013, 04:24:30 »
Tak się tylko zastanawiam kiedy Polacy się obudzą i zrobią drugą Bułgarię. Zapewne nic to nie zmieni, ale politycy będą mieli większą świadomość władzy. Naprawdę nie wiem kiedy coś się zmieni. Szkoda tego kraju dla takiej maści polityków, jakich przecież sami sobie przecież wybraliśmy. Polacy powinni wziąć większą odpowiedzialność za swoje wybory i nie głosować na danego polityka tylko dlatego, że ma znajomo brzmiące nazwisko, czy też sztucznie "pompowane" przez jakieś ugrupowanie polityczne.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #865 dnia: 26 Lut, 2013, 15:20:12 »
Benvolio ze śmiechu przeszliśmy na poważny temat. Jednym słowem można powiedzieć ''śmiech przez łzy''.

Dam Ci przykład. Od lat w Poznaniu wybierany jest ten sam prezydent. Wszyscy na niego psioczą,ale jak dochodzi do wyborów, to okazuje się,że jego kontrkandydaci są jeszcze gorsi.  :P  I tak nasz Grobelny rządzi i czuje się bezkarny.

Jeśli chodzi o nasz kraj, to te osoby, które zasiadają w rządzie, nie mogę nazwać politykami. Ktoś kiedyś powiedział,że na Wiejskiej jest największy cyrk i gdyby nie dotyczyło to nas wszystkich,śmiałabym się z tego powiedzenia.

Offline Benvolio

• Weteran
« Odpowiedź #866 dnia: 01 Mar, 2013, 05:11:25 »
Ku pokrzepieniu serc(po amerykańsku)
Why Do We Fall - Motivational Video

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #867 dnia: 05 Mar, 2013, 23:47:30 »
To zdjęcie znajdowało się wśród slajdów jakie dostałam od znajomej. Wydało mnie się na tyle sympatyczne,że wrzucam,abyście się uśmiechnęli do żyrafki ;D

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #868 dnia: 09 Mar, 2013, 00:51:19 »
Ku  przestrodze   ;)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #869 dnia: 12 Mar, 2013, 17:28:27 »
Nawiązując do poprzedniego żartu ;)  Tak może się skończyć........, całe szczęście,że to była ukryta kamera:

http://youtu.be/ChHTX1P1x-Q