Autor Wątek: Śmieszne zdjęcia, kawały i wszystko co poprawi humor  (Przeczytany 199290 razy)

Offline Rockers

• Mega Poster
Odp: Śmieszne zdjęcia, kawały i wszystko co poprawi humor
« Odpowiedź #300 dnia: 28 Lut, 2010, 20:29:28 »
To nie F1, wiec nie ma duzego problemu.

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #301 dnia: 01 Mar, 2010, 18:07:01 »
http://www.youtube.com/watch?v=zZfc98JNVbU

Gra chyba wszystkim znana :D Ale babka wymiata :D jak ktoś chce spróbować to http://labirynt.oz.pl/
   [img height=50]http://lh3

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #302 dnia: 02 Mar, 2010, 12:58:19 »
Na czasie :Dowcipy o Adasiu Małyszu:

* Dlaczego Małysz tak długo szybuje w powietrzu?
- Bo jego sponsorzy zastrzegli sobie w kontraktach, że ma lecieć tak długo, aż każdy przeczyta na nim wszystkie napisy reklamowe.

*- Dlaczego Małysz ma kolczyk w uchu?
 - To pozostałość po badaniach ornitologów, którym uciekł.

* - Czym się różni Małysz od Gołoty?
   - Małysz dłużej leci niż Gołota walczy.

* Pani pyta dzieci na lekcji polskiego kto jeszcze, oprócz Wisławy Szymborskiej, dostał nagrodę Nobla. Jasio wstaje i mówi:
- Czesław Małysz.

* Nowa nauczycielka rozpoczyna swoje pierwsze zajęcia w szkole. Prosi uczniów, aby każdy przedstawiali się kolejno z imienia i nazwiska.        Pierwsze dziecko:
 - Adam Małysz.
Drugie:
 - Adam Małysz.
Trzecie:
 - Adam Małysz.
Przy dziesiątym nauczycielka traci cierpliwość i biegnie ze skargą do dyrektora szkoły. Ten patrzy jej prosto w oczy i mówi podniesionym głosem.
 - Niech pani im nie wierzy, to ja jestem Adam Małysz.

* - Czym się różni Małysz od F16?
  - Małysz nie tankuje w powietrzu!

* Dwie blondynki oglądają transmisję turnieju skoków. Po niezbyt udanym skoku Adama pokazują powtórkę. Jedna blondynka woła drugą:
- Chodź szybko! Skacze jeszcze raz, może teraz wyląduje dalej.
- E, co ty! Przecież od razu widać, że leci wolniej!

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #303 dnia: 03 Mar, 2010, 21:42:55 »
Zima 1979-1980r Wspomnienia i dowód ,że kiedyś też były zimy :P  Zdjęcie zapewne skojarzy się z tegorcznymi przygodami  ;)-jeśli tak można nazwać trud kierowców.

Offline mariusz20211

• Weteran
« Odpowiedź #304 dnia: 03 Mar, 2010, 21:47:17 »
To nie F1, wiec nie ma dużego problemu.
no niby nie, ale z skąd mimo wszystko wziął ten bolid(nie F1 :) )... chyba ze jakaś samo róbka  ;D
Literka M    Literka K   Literka S     Jak  MKS   ;D

Offline mariusz20211

• Weteran
« Odpowiedź #305 dnia: 03 Mar, 2010, 21:50:48 »
Literka M    Literka K   Literka S     Jak  MKS   ;D

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #306 dnia: 05 Mar, 2010, 17:10:23 »
5 marca -Dzień Teściowej -nie podpadnijcie  :P

Offline Przemko

• Stały Bywalec
  • **
  • Pozdro wszystkim ;]
« Odpowiedź #307 dnia: 06 Mar, 2010, 21:33:06 »

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #308 dnia: 17 Mar, 2010, 14:21:05 »
 Nie krytykujcie mojego poczucia humoru :P Nigdy nie wiadomo ,komu może się taka wizytówka przydać  ;) Licho nie śpi  ;D ;D

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #309 dnia: 17 Mar, 2010, 15:22:06 »
Świetne :D Jutro rozdam kolegom z pracy <lol>

a od siebie dorzucę niezły kabarecik :)

http://www.youtube.com/watch?v=DbbPtxVdEOY

A Ty jak szybko biegasz? ;>

http://www.youtube.com/watch?v=3Ye2MV3LayI

Niejeden dozorca o takim marzy :D

http://www.youtube.com/watch?v=tPg1ZMiC9pA
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2010, 15:32:05 wysłana przez the_mask »

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #310 dnia: 17 Mar, 2010, 17:01:46 »
Kabarecik jest najlepszy  :P

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #311 dnia: 21 Mar, 2010, 12:38:10 »
Ogłoszenie które położyło mnie na łopatki :) Zamieszczone na pewnym polonezie :D

« Ostatnia zmiana: 01 Sie, 2010, 17:12:59 wysłana przez the_mask »

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #312 dnia: 22 Mar, 2010, 16:24:41 »
the_mask-z ogłoszenia wynika ,że samochód jest bardzo wartościowy  :P

Powtórka z historii...

Pierwszego dnia szkoły ,przed rozpoczęciem lekcji nauczycielka przedstawia klasie nowego ucznia: To jest Nguyen Don-Wietnamczyk.Od dziś będzie waszym kolegą .Lekcja się zaczyna:

Nauczycielka mówi : zobaczymy ,ile pamiętacie z lekcji historii Polski. 
-Kto wypowiedział słowa ''mieczów ci u nas dostatek'';
 W klasie cisza jak makiem zasiał ,tylko Wietnamczyk podnosi rękę i mówi: Władysław Jagiełło  do posłów krzyżackich przed bitwą pod Grunwaldem ,lipiec 1410rok.
-No i proszę ,nie wstyd wam? Wietnamczyk zna historii Polski lepiej niż wy.
-Czy chcecie udowodnić ,że ''Polak przed przeszkodą i po szkodzie głupi''.No i jaki poeta to napisał ?
 Znów wstaje Wietnamczyk -Jan Kochanowski w Pieśni o spustoszeniu Podola -1586 rok
-Nauczycielka z wyrzutem spogląda na uczniów.W klasie zapada cisza.
 Nagle słychać czyjś szept:-bierz dupę w troki i spierdalaj do swojego gównianego kraju .
-Kto to powiedziała ,krzyczy nauczycielka ...na co Wietnamczyk podnosi rękę i recytuje :Józef Piłsudski do generała Michaiła Tuchaczewskiego na przedpolach Warszawy ,sierpień 1920rok.

W klasie robi się jeszcze ciszej ,słychać tylko jak ktoś mruczy pod nosem: Możesz mnie pocałować w dupę . Nauczycielka coraz bardziej zdenerwowana .Przesadziliście ,kto tym razem?
 Znów wstaje Wietnamczyk : Andrzej Lepper do Anety Krawczyk na czwartym krajowym zjeździe Samoobrony,Warszawa 2004rok.

Tego już dla nauczycielki za wiele.Biedna kobieta opada na krzesło jęcząc :Boże daj mi siłę.....
 Wietnamczyk nie czekając na pytanie : Papież Jan Paweł II na widok pielgrzymki Rodziny Radia Maryja,Plac św Piotra w Rzymie ,marzec 1994 rok.
Nauczycielka mdleje,klasa podnosi dziki wrzask.

Po chwili drzwi się otwierają i wbiega wkurzony dyrektor -co wy do diabła wyprawiacie? Takiej bandy debili jeszcze w życiu nie widziałem.
-Na co Wietnamczyk : Nicolas Sarkozy do polskiej delegacji,Szczyt Unii Europejskiej -Bruksela ,październik 2008rok.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #313 dnia: 23 Mar, 2010, 16:12:45 »
-Dzisiaj w trakcie robienia porządków ,wpadła mi w ręce stara książeczka mojej babci pt.''Do ślubu -uwagi i rady dla narzeczonych i małżonków'';książeczka została wydana wg najnowszych przepisów prawa małżeńskiego wydanych przez Papieża Piusa X w 1907 roku wydana.Wśród wielu przykazań .których nie będę cytować ,przekażę w dużym skrócie kilka:

Obowiązki męża i ojca......Mąż zatem winien bronić żony i dzieci ,gdyby im się jaka krzywda działa.....Mąż powinien uczciwie pracować na utrzymanie domu ,szanować grosz zarobiony lub odziedziczony,nie marnować go na zbytki i pijaństwo,osobliwie gdy są dzieci w domu......To też ,że pracuje dla dzieci i żony ,osładza uczciwemu ojcu ciężką pracę i zachęca do najmozolniejszej roboty wśród upałów i mrozów.......Sława ,zaszczyty i godności męża i ojca przechodzą zarazem na żonę i dzieci.Dalej są przytoczone wszystkie przykazania i przestrogi wg praw kościoła

Żona i matka ...strzeże domu swego..... Mężowi przedewszystkiem winna uprzyjemniać pobyt w domu ,aby nie zapragnął po za domem i rodziną szukać rozrywki i towarzystwa i tem samem nie miał sposobności oddawania się pijaństwu i rozpuście.Że się to dzieje ,największą winę nie raz ma żona........Grzeszy zatem żona ,która zaniedbuje obowiązków domowych ..........Szczególną jej cnotą -być oszczędną ,winna nie wydawać grosza na zbyteczne rzeczy ,umieć zastosować rozchody do dochodów i zarobku męża.Osobliwie oszczędną być winna w potrzebach dla siebie samej i nie wydawać marnie na stroje niepotrzebne;nieraz bywa to przyczyną upadku rodziny.........Dla męża winna być łagodna ,wyrozumiała ,cicha i potulna  :P Osobliwie nie powinna się mężowi sprzeciwiać i odpowiadać ,gdy jest zagniewany.Upatrzeć musi stosowną chwilę i wtenczas mu powiedzieć  słowa prawdy i upomnieć,a będzie skutek dobry........Gdy żona ma rodziców ,należy jej wiedzieć ,że ojciec i matka nie mają prawa rozkazywać w domu jej ,ale raczej mąż :o :o

Wybrałam ten wątek ,bo gdy przełożymy wszystkie zalecenia na współczesne czasy ,możemy potraktować cały tekst z przymrużeniem oka i mieć z tego dobry ubaw.Panowie nie liczcie ,że współczesne kobiety będą tak uległe jak nasze babcie i prabacie . ;D  Jednak przyznam się ,że gdy czytałam te słowa ,to w duchu podziwiałam tamtejsze kobiety ,bo napewno większość z nich wiodła takie życie -w cieniu męża .
Zwroty przepisałam dokładnie wg pisowni ,odpowiedniej do tamtych lat.

Offline Patryk60

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #314 dnia: 24 Mar, 2010, 10:13:17 »
« Ostatnia zmiana: 24 Mar, 2010, 10:15:27 wysłana przez Patryk60 »