Autor Wątek: Śmieszne zdjęcia, kawały i wszystko co poprawi humor  (Przeczytany 194636 razy)

Offline Patryk60

• Forumowicz
  • *
Odp: Śmieszne zdjęcia, kawały i wszystko co poprawi humor
« Odpowiedź #255 dnia: 23 Lis, 2009, 21:45:33 »
Nie cenzurujcie aż tak mocno bo pikanteri ubywa
 Siedzi zajac i kon na galezi, na drzewie. Przechodzi krowa i tez chce sobie tak posiedziec. Wdrapuje sie na drzewo i mowi do zajaca:
- Ty zajac, posun sie.
A na to zajac:
- Nie moge bo musialbym konia zepchnąć

Pojechałem se ja mało radośnie (leje, późno i w ogóle...) na stację benzynową, bo jest to jedyny w okolicy sklep, w którym są ulubione gatunki browarku.
Na stacji kolejka jak (...) i mniej więcej na środku, w najwęższym miejscu stoi taki drecholek typu szpanerek. W nieodzownym przy dzisiejszej pogodzie (jak i każdej innej) trzypaskowym ortalionowym dresie Adidasa, czy innej mało mi znanej tekstury materiałowej.
Nogi szeroko rozstawione, łapy w kieszeniach, arbuzy pod pachami. Stoi tak szeroko, że blokuje przejście między półki.

Od tyłu podszedł do niego facet koło 50-tki, popatrzył na tą nogę zastawiającą przejście i spokojnie poinformował dresika:
- Nie musisz się tak rozkraczać. Jak chcesz sobie oprzeć jaja o podłogę, to wystarczy, że przykucniesz.

Ryk śmiechu mało nie wybił szyb na stacji. Poprawił mi humor wyjątkowo

Może znane ale:

Jedzie dziadek maluchem, zgarbiony, ręce mu się trzęsą na kierownicy.
Wyprzedziło go BMW, dziadek się wystraszył.
BMW zatrzymało się na światłach, dziadek z tego strachu nie dał rady, przywalił w tył beemki.
Wysiada z niej dwóch byków:
- I co dziadek, przyj(...)
- Tak (cienkim wystraszonym głosem)
- Masz kasę?
- Nie
- A ubezpieczenie?
- Nie
- A syna?
- Mam -
To masz tu komóreczkę, dzwoń po synka to odrobi u mnie, bo ty się do roboty nie nadajesz...
Dziadek zadzwonił, podjeżdżają 3 Mercedesy S-klasa, wysiada kilku byków i jeden z nich mówi:
- I co tatuś? Przy(...) jak cofał?

Offline marcim

• - VIP -
« Odpowiedź #256 dnia: 24 Lis, 2009, 18:17:39 »
Rozmawiają dwie przyjaciółki:
- Wyglądasz na zmęczoną.
- Mój mąż jest chory i muszę go pilnować w dzień i w nocy...
- Coś takiego! A pielęgniarka nie przychodzi?
- Właśnie przychodzi...

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #257 dnia: 04 Gru, 2009, 16:19:22 »
marcim! Twój dowcip puściłam w obieg ,wszystkie panie stwierdziły ,że przedstawia on realia życia  :P  ??? ;D

Mój znaleziony  dowcip  nie wymaga komentarza:

Offline marcim

• - VIP -
« Odpowiedź #258 dnia: 05 Gru, 2009, 11:28:44 »
Jechał facet samochodem i nagle zachciało mu się do WC. Dojechał do najbliższej stacji benzynowej i udał się więc za swoją potrzebą. Kiedy tak siedział i się koncentrował , usłyszał jak ktoś wchodzi do kabiny obok. Po chwili z tejże kabiny dobiegło pytanie : Cześć, co tam u ciebie słychać? Facet głupio się poczuł, na ogół nie rozmawiał z obcymi i to jeszcze w takim miejscu...Ale niepewnie odpowiedział. -Nic, wszystko w porządku... A powiedz mi, co zamierzasz tutaj robić? -No , nie wiem... - facet coraz bardziej czuł się skrępowany tą wymianą zdań. A gdzie jedziesz ? - Jadę do Gdańska a potem wracam do Katowic... Wiesz co , zadzwonię do ciebie póżniej ...jakiś debil w kiblu obok odpowiada na moje wszystkie pytania...

Offline sq4fxu

• Stały Bywalec
  • **

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #260 dnia: 12 Gru, 2009, 20:55:17 »
Zapraszam na zakupy do Kaufland'u :D Tylko tutaj przedłużacz choinkowy w postaci talerzy :D Mnie rozłożyło na łopatki "Golarka męska akumulatorowa" :D

« Ostatnia zmiana: 01 Sie, 2010, 17:51:10 wysłana przez the_mask »
   [img height=50]http://lh3

Offline marcim

• - VIP -

Offline gosienka

• Weteran
« Odpowiedź #262 dnia: 12 Gru, 2009, 21:18:51 »
Małżeństwo pojechało do szpitala, gdyż zbliżał się termin porodu.
Kiedy dotarli na miejsce doktor powiedział im, że wynaleziona została
nowa maszyna, która jest w trakcie testów i mogą spróbować ją
wykorzystać
Maszyna ta przenosi część bólu kobiety na ojca dziecka.
Małżeństwo powiedziało ok, że chcą spróbować. Lekarz zasugerował,
żeby spróbować z 10 % bólu, bo to i tak będzie za dużo dla ojca...
Zaczął się poród, facet, mówi, że jest ok i może wziąć na siebie więcej bólu. Lekarz
ustawił na 20% i cały czas spoko, więc zmienił na 50 % i w końcu na
100%.
Mężczyzna zniósł to bardzo dobrze, a kobieta urodziła bez bólu.
Wracają do domu, a na wycieraczce leży martwy listonosz

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #263 dnia: 15 Gru, 2009, 23:22:49 »
Listonosz bardzo mnie się podobał  :P

Mój obrazek pokazuje kotka : kto pierwszy ten lepszy ....

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #264 dnia: 17 Gru, 2009, 09:19:16 »
Facet złotym mercedesem przyjeżdża na ryby. Wysiada cały w złocie z samochodu (łańcuchy, bransolety itd.), wyciąga złotą wędkę ze złotą żyłką i idzie łowić ryby. Po jakimś czasie łapie co? .....oczywiście złotą rybkę. Popatrzył na nią, obejrzał z pogardą i już ma wyrzucić z powrotem do wody, a rybka na to:
- Hej rybaku! A trzy życzenia?
- Eeeeeh, no dobra. Co chcesz?

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #265 dnia: 30 Gru, 2009, 00:02:03 »
Absurdy PRL-u
                               ^

Episkopat postanowił ,że nowe kościoły w Polsce będą okrągłe - żeby partyjni nie chowali się po kątach .
                               ^
   Dziecko pyta matkę : Kim był Święty Józef?
   -Cieślą ,odpowiada matka .
   -Do jakiej spółdzielni należał?
   -Do żadnej .
   -A Matka Boska ,gdzie pracowała ?
   -Nigdzie
   -To co za bajki ksiądz nam opowiadał !? Powiedział ,że święty Józef był prywatną inicjatywą ,a Jezusa do żłobka przyjęli ...

^
    Dlaczego moskiewska ''Prawda'' kosztuje tylko 50gr ,a nasza ''Trybuna Ludu ''o 50 gr  więcej ?
   -Bo w cenie ''Trybuny''musi być uwzględnione honorarium za tłumaczenie ''Prawdy''

^
    Babciu ,babciu ,czemu podlewasz kwiaty w ogródku oliwą? -pyta wnuczek.Przecież trzeba wodą .
    -Ba .Ale jak podleję wodą ,to mi giwera zardzewieje -mówi babcia

^
    Na odprawie komendant MO pyta:
    -Na ulicy leży zupełnie pijany gość i powtarza :''Tu radio Wolna Europa ,tu radio Wolna Europa'' .Co powinniście robić?
   -Wyrywa się jakiś milicjant: Ja wiem : Położyć się obok i zagłuszać !

^
    Milicjant wraca do domu. Bardzo jesteś zmęczony? -pyta żona.
    -Tak ,miałem ciężki dzień : musiałem rozprawić się z grupą wrogów.Jednego od razu wyeliminowałem ,drugi uciekł,a trzeciego to tak popchnąłem ,że mu wszystkie kredki z tornistra wypadły.

^

Według telewizji dwóch Polaków to nielegalne zebranie,pięciu to nielegalny wiec, a dziesięć tysięcy -to garstka ekstremistów.

^

Wyłowił rybak złotą rybkę ,a ta do niego :
     -Wypuść mnie ,proszę ,a spełnię twe trzy życzenia.
     -Dobrze -mówi rybak-moje pierwsze życzenie  jest ,by Chińczycy doszli do Buga i wrócili.
    -  A drugie?
    - By wszyscy Chińczycy doszli do Buga i wrócili.
    - Zostało ci jeszcze trzecie -mówi rybka.
    - Moim trzecim życzeniem jest,by Chińczycy doszli do Buga i wrócili.
    - Rybaku ,rybaku ,upał ci zaszkodził? Toż szkoda trzech życzeń!
    - Ależ nie - odpowiedział rybak.-Gdy wszyscy Chińczycy przejdą trzy razy przez Związek Radziecki,będziemy mieli wreszcie spokój!

^
    -Pięć przykazań Polaka :pierwsze :nie myśl;drugie -nie mów;trzecie -jeśli mówisz ,to nie pisz;czwarte -jeśli napisałeś ,to nie podpisuj;piąte -jeżeli podpisałeś ,to się nie dziw.

Offline vena

• Super Poster
« Odpowiedź #266 dnia: 30 Gru, 2009, 21:53:23 »
98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada:
-Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna...
Doktor myśli chwilę i mówi:
-Niech pan pozwoli, ze opowiem panu pewną historię: pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem?
- Nie - odpowiada staruszek.
- Niedźwiedź padł martwy jak kłoda.
-Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał wystrzelić!
- I do tego punktu właśnie zmierzałem...

Miła, spokojna, poważna pani, weszła do apteki, podchodzi do właściciela i patrząc mu prosto w oczy mówi:
- Chciałabym kupić trochę cyjanku.
Aptekarz pyta:
- A do czego pani potrzebny jest cyjanek?
- Chcę otruć mojego męża."
Aptekarz wywala gały:
- Boże Wielki, nie mogę sprzedać pani cyjanku na zabicie męża, to strata licencji aptekarskiej, to kryminał i dla pani i dla mnie. Absolutnie nie. Nie sprzedam pani żadnego cyjanku.
Kobieta sięga do torebki i pokazuje aptekarzowi zdjęcie jej męża z żoną aptekarza w łóżku.
Aptekarz spojrzał na zdjęcie:
- Aaa, nie, to co innego, trzeba było powiedzieć na samym początku, że ma pani receptę...

Czterech kumpli spotyka się po wielu latach. Zaczynają opowiadać ostarych czasach. W międzyczasie jeden z nich idzie zamówić  coś do picia, natomiast pozostali zaczynają rozmawiać o swoich synach.
  Pierwszy mówi: jestem taki dumny z mojego syna. Zaczął pracę jako goniec, wieczorowo skończył studia. Po paru latach został dyrektorem, a następnie prezesem firmy. Stał się taki bogaty, że swojemu przyjacielowi na urodziny podarował super luksusowego Mercedesa.
  Drugi opowiada: Ja też jestem bardo dumny z mojego syna.  Zaczął pracę jako steward w samolocie. Po niedługim czasie stał się pilotem. Założył spółkę z paroma wspólnikami i otworzył własne linie lotnicze. Dzisiaj jest tak bogaty, że swojemu przyjacielowi na urodziny podarował mały samolot dwusilnikowy Cessna.
  Trzeci opowiada: Nie wyobrażacie sobie jaki ja jestem dumny z  mojego. Studiował inżynierię. Otworzył firmę budowlaną i zarobił miliardy. Pomyślcie, że na urodziny swojego przyjaciela podarował mu cudowną willę z basenem 1500m kw.
  W międzyczasie wraca czwarty kumpel i pyta o czym rozmawiali.  Odpowiadają, że o synach pytając go o jego syna.
  -Mój syn jest geyowskim żygolakiem. Utrzymankiem bogatych geyów. W ten sposób zarabia na życie!!!
  Przyjaciele:
- Biedaczek, jakie nieszczęście!!!
  - Jakie tam nieszczęście, cudownie mu się żyje!!! Wyobraźcie sobie, że w tym roku na urodziny od swoich trzech klientów-(***)  dostał: Mercedesa, prywatny samolot i willę 1500m kw. z basenem!...
  - A wasi synowie co ciekawego robią? - pyta kumpli.

Blondynka i prawnik siedzą obok siebie w samolocie. Prawnik pyta blondynkę, czy nie zechciałaby zagrać z nim w ciekawą grę. Blondynka
 mówi, że jest zmęczona, odwraca się do okna i próbuje zasnąć. Ten jednak nalega i wyjaśnia, że "gra" jest bardzo prosta i wesoła.
 Mianowicie, będą zadawać sobie pytania i jeśli któreś nie zna odpowiedzi - płaci 5$.
  Blondynka ponownie odmawia i znów próbuje zasnąć, ale prawnik nie daje jej spokoju i proponuje inny układ - jeśli ona nie będzie znała odpowiedzi - płaci
5$, jeśli natomiast on nie będzie znał odpowiedzi - płaci 5000$.
 To przykuwa jej uwagę, poza tym i tak zdaje sobie sprawę, że on nie da jej spokoju, dopóki nie zagrają w tą grę, więc zgadza się. Prawnik zadaje pierwsze pytanie:
 - Jaka jest odległość pomiędzy Ziemią a Księżycem?
 Blondynka bez słowa sięga do portfela i wyjmuje banknot 5$.
 - Ok - mówi prawnik. - Twoja kolej...
 - Co to jest, wchodzi na górę na dwóch nogach, a schodzi na trzech?
 Prawnik jest zaskoczony, wytęża umysł i nic, dzwoni do znajomych, wysyła maile, przeszukuje internet i nic. Po godzinie poddaje się i wypisuje czek na 5000$, ona przyjmuje, odwraca się i próbuje zasnąć.
 Prawnik jest jednak ciekaw odpowiedzi i pyta:
 - Co to jest, co wchodzi na górę na dwóch nogach, a schodzi na trzech?
 Blondynka odwraca się i wyciąga banknot 5$.
Ludzie dobrej woli pouczają. Ludzie złej woli straszą.

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #267 dnia: 31 Gru, 2009, 12:37:39 »
Czy wiecie jak się robi małe dziewczynki?
nie wiecie!!!
Tak samo jak małe deseczki:
Nie wiecie jak się robi małe deseczki?
Naprawdę nie wiecie?
Bierze się dużą i się rżnie ;)
i tak powstaja małe deseczki.

Offline mariusz20211

• Weteran
« Odpowiedź #268 dnia: 02 Sty, 2010, 16:35:13 »
Siedzi Jaś z Małgosią i wkłada jej rączkę pod spódniczkę. Mówi:
- Co, miesiączkę mamy?