Autor Wątek: Poznań  (Przeczytany 98590 razy)

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
Odp: Poznań
« Odpowiedź #375 dnia: 29 Lis, 2010, 19:00:08 »
Wracając do Lecha, to jak myślisz: co będzie ze środowym meczem przeciwko Juve?! Przecież temperatura może spaść sporo poniżej -10 stopni...

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #376 dnia: 29 Lis, 2010, 21:53:25 »
Nasz stadion jest zadaszony,jeśli kibice wytrzymywali na świeżym powietrzu-myślę,że i teraz dadzą radę.Piłkarze będą biegali,a kibice niech się ciepło ubiorą  :P Ważne,że nie będzie im nic na głowy leciało. ;) Zresztą temperatura w Poznaniu zawsze jest oszukana.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #377 dnia: 29 Lis, 2010, 22:17:50 »
Przed chwilą słuchałam i oglądałam poznański Teleskop.Wypowiadali się piłkarze,że woleliby cieplejszą pogodę,a prognozy podają,że ma spaść do -18 stop.C. Już dziś trenowali przy zimowej pogodzie i są dobrej myśli,ponieważ my jesteśmy bardziej przyzwyczajeni do takich temperatur,aniżeli środowi rywale. Zdziwiła mnie tylko podana godzina rozpoczęcia meczu-21,05 i wtedy naprawdę może być zimno.
Na poznańskim portalu czytam,że są jeszcze bilety do kupienia:

Ceny biletów na spotkania Lecha Poznań w LE:
Kategoria A - 170 zł (normalny) i 145 zł (ulgowy)
Kategoria B - 130 zł (normalny) i 110 zł (ulgowy)
Kategoria C - 100 zł (normalny) i 85 zł (ulgowy)
Kategoria D - 80 zł (normalny) i 70 zł (ulgowy)

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #378 dnia: 30 Lis, 2010, 00:07:48 »
Zdziwiła mnie tylko podana godzina rozpoczęcia meczu-21,05 i wtedy naprawdę może być zimno.

Godzina wynikła z losowania  grup. Zresztą o 19. też będzie mroźno.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #379 dnia: 30 Lis, 2010, 12:40:16 »
Dziś w Głosie Wielkopolskim czytam,że piłkarze Juventusu nie lubią morozu.Boniek wypowiada się,że mecz będzie cieżki,a Lech musi wygrać.Dalej czytam,ze Lech może dodatkowo zarobić 5 mln.zł jeśli co najmniej zremisuje z Juve i awansuje do fazy pucharowej.

Więcej o Lechu na bułgarska.pl

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #380 dnia: 30 Lis, 2010, 19:53:01 »
Wracając do Lecha, to jak myślisz: co będzie ze środowym meczem przeciwko Juve?! Przecież temperatura może spaść sporo poniżej -10 stopni...

Naszym to normalka,a dla Juventusu niech trochę dupka przymarznie,będą wiedzieć co to jest zima. :D.Trochę się poślizgają,mecz nie będzie należał do łatwych nawet ze względu na warunki,co przed ekranem może wyglądać ciekawie a nawet śmiesznie.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #381 dnia: 01 Gru, 2010, 15:04:48 »
Przepisy UEFA zalecają przełożenie spotkania jeśli temperatura spada poniżej -15 stop.C. Na dzisiejszy wieczór w Poznaniu jest przewidywana temp.w granicach -10/-12 stop.C.Obie drużyny są przekonane,że dzisiejszy mecz mimo mrozu odbędzie się,jednak obawa przed odwołaniem nadal istnieje.
Przyjechaliśmy do Poznania wygrać,a nie na wakacje.Co prawda do tej pory nic nie poszło po naszej myśli w Lidze Europy tak jak chcieliśmy,ale wierzę,że od meczu z Lechem wszystko się odmieni-Stwierdził Giorgio Chiellini

Propozycje dla kibiców od dr z Wojewódzkiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej w Poznaniu:
Proponuję włożyć czapkę,ciepłe rękawice i grube skarpety,żeby uniknąć odmrożeń palców.Najlepiej w jakiś sposób ruszać się,czyli dużo podskakiwać lub klaskać.Tak żeby kończyny były w ruchu.
Pan doktor stanowczo odradza picia alkoholu na rozgrzewkę  :P
Odczuwalna tem.na stadionie ma sięgać -20 stop.C.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #382 dnia: 01 Gru, 2010, 19:34:48 »
Nadal mierzą temperaturę -mecz pod znakiem zapytania  :o

Wiadomości sportowe Polast-u

Wg.Telewizji WTK-Poznań Puls Dnia -temepraura w Poznaniu nie przekracza -10 stop.C.

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #383 dnia: 01 Gru, 2010, 21:06:43 »
Mecz jednak jest.  :)
A powiedz Gaga: czy wiesz coś o wynikach badań przeprowadzanych sejsmografami w domach sąsiadujących ze stadionem podczas meczu Lech - MC?

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #384 dnia: 01 Gru, 2010, 21:55:30 »
Tak -badania przeprowadzono podczas poprzedniego meczu i owszem ustalono,że są nasilone wstrząsy,ale nie zagrażają bezpieczeństwu mieszkańców.Zresztą niektórzy mieszkańcy twierdzili,że nic nie odczuwają,innym znów szklanki spadały  :o

Cały dzień nie padało,a teraz jak na złość sypie.Kibice z pierwszych rzędów,też to odczują :P Właśnie mąż zakomunikował,że narazie Lech prowadzi,zobaczymy co będzie dalej.Komu bardziej warunki dopieką :P
« Ostatnia zmiana: 01 Gru, 2010, 21:58:22 wysłana przez gaga »

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #385 dnia: 01 Gru, 2010, 22:45:41 »
Mecz wspanialy. Szkoda że Kikut zmarnował 100. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Lech wygra ten pojedynek tego jestem pewny.

PZDR
« Ostatnia zmiana: 01 Gru, 2010, 22:51:35 wysłana przez MORDUK »
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #386 dnia: 01 Gru, 2010, 23:02:41 »
Nie mam juz możliwości modyfikacji dlatego pisze kolejnego posta. Bravo LECH gratulacje za awans do 1/16 Ligi Europejskiej. 
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #387 dnia: 06 Gru, 2010, 15:18:55 »
Dziś w TVN24 ma lecieć reportaż z mojego bloku,mamy awarię ogrzewania. Jestem ciekawa,która sąsiadka udzieli wywiadu,ja z bardzo miłą dziewczyną porozmawiałam, ale na kamerę się nie zgodziłam :P

Jestem ciekawa,kto zgłosił awarię,która jest naprawiana już od piątku,jednak ogrzewanie wyłączyli dopiero dziś rano.

Offline fcfadom

• Weteran
« Odpowiedź #388 dnia: 06 Gru, 2010, 16:13:51 »
a o której godz. ?

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #389 dnia: 06 Gru, 2010, 22:36:43 »
Powrócę do dzisiejszej awarii ogrzewania w mojej dzielnicy.Śledziłam wszystkie wiadomości na TVN24 i niestety nic nie zauważyłam.Jednym słowem uwierzę,że ludzie lubią robić afery z niczego,a media na tym żerują. Awaria,jaką obserwowaliśmy od czwartku,była cały czas naprawiana.Na okres soboty i niedzieli ogrzewania nie wyłączono-dopiero dziś rano wyłączono nam ciepło,z zaznaczeniem,że popołudniu zostanie włączone.
Tak jak napisałam w poprzednim poście,dziewczynie powiedziałam,że mam 20 stop.ciepła i narazie nie widzę problemu,aby na coś narzekać,na filmowanie się nie zgodziłam :P Przecież normalne jest,że awarie występują.Nie wiem który z lokatorów był tak niecierpliwy lub dowcipny,aby ściągać zaraz telewizję.
Obecnie od 19,30 mamy już ciepłe kaloryfery-zabrałam się za prace domowe i nawet zimna nie poczułam ;) Dziwimy się,że ludzie narzekają,że media nakręcają niektóre afery-dziś się przekonałam,że dużo w tym jest prawdy.