Autor Wątek: Poznań  (Przeczytany 96345 razy)

Offline gaga

• - VIP -
Odp: Poznań
« Odpowiedź #360 dnia: 14 Lis, 2010, 12:55:24 »
Lech

Lech Poznań pokonał Lechię Gdańsk 2:0 w spotkaniu 13. kolejki ekstraklasy i jest bliski opuszczenia strefy spadkowej. Bramki dla Kolejorza zdobyli: Sławomir Peszko i Artjoms Rudnevs.

Spojrzałam dziś na tabelę,nie jesteśmy ostatni. :P

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #361 dnia: 18 Lis, 2010, 13:54:46 »
A jak tam gaga Poznań po wczorajszym spotkaniu? Kibice Poznaniakom dali spać? Czy raczej bal trwał do rana?

PZDR
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #362 dnia: 18 Lis, 2010, 21:46:38 »
Było spokojnie -przynajmniej u mnie. Mieszkam w pobliżu starego ZOO,więc niby śródmieście,a jednak trochę na uboczu.Knajpkę,która funkcjonowała na przeciwko i była Klubem Kibica Lecha-zamknięto,bo właściciel przeprowadza remont całej kamienicy i teraz mamy spokój. ;D  Pewnie na Starym Rynku kibice byli widoczni...i współczuję ludziom tam mieszkającym.

Nie przyjemna wiadomość o której na pewno słyszeliście:

- Na klub Lech Poznań nałożono karę finansową w wysokości czterech tysięcy złotych w związku z incydentem podczas meczu 6. kolejki ekstraklasy Lech Poznań - Polonia Warszawa (rzucenie butelki w kierunku sędziego asystenta) - czytamy w komunikacie organizatora rozgrywek o mistrzostwo Polski.
« Ostatnia zmiana: 18 Lis, 2010, 21:50:33 wysłana przez gaga »

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #363 dnia: 19 Lis, 2010, 09:29:03 »
No to była totalna głupota jednego z kibiców. Moim zdanie nie powinni karać za ten czyn Klubu tylko szukać "DEBILA", który to zrobił. I jemu dć w nagrodę tą karę i w pakiecie zakazik stadionowy. 

PZDR
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #364 dnia: 19 Lis, 2010, 17:08:00 »
Najprościej było ukarać klub,a co.... niech ma plamę na honorze :P Szukać debila? To trudniejsza sprawa  ;)

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #365 dnia: 19 Lis, 2010, 17:23:00 »
Całe życie było tak, ze klub ponosił karę za zachowanie kibiców. Jeżeli klub oberwie po d...e, to się więcej 'kibiców' zastanowi nad swoim zachowaniem, niż w przypadku, gdy jeden z nich oberwie. Raz, drugi, trzeci dostaną zakaz wyjazdu na mecz albo nie wpuszczą kibiców na mecz u siebie, to się nauczą.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #366 dnia: 19 Lis, 2010, 17:31:00 »
Rockers  zgodzę się,ale Lech do tej pory słynął z ''grzecznych i zdyscyplinowanych'' kibiców.Jednak jeden ciołek zawalił sprawę.

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #367 dnia: 19 Lis, 2010, 17:35:38 »
Niestety - ale nigdy nie zmieni się to, ze klub ponosi odpowiedzialność za kibiców w trakcie meczu.

Offline biza

• Super Poster
« Odpowiedź #368 dnia: 19 Lis, 2010, 21:02:37 »
Rockers masz rację ale..
rzucenie butelki w kierunku sędziego asystenta
to moim zdaniem ochrona powinna dostać po d... w końcu każdego sprawdzają przed wejściem na mecz..
Zazdroszczę Japonkom - wstają rano i od razu w kimono...

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #369 dnia: 20 Lis, 2010, 03:38:22 »
Kibice mają prawo wnosić butelki pod warunkiem, że odkręcą korek.
Po drugie - sprawdza Policja, nie ochrona.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #370 dnia: 22 Lis, 2010, 21:01:17 »
Wyniki wczorajszych wyborów w Poznaniu

Miejska Komisja Wyborcza oficjalnie zapowiedziała drugą turę wyborów na prezydenta Poznania. 5 grudnia zmierzą się Ryszard Grobelny (49.51 proc. głosów) i Grzegorz Ganowicz (23,48 proc.).
Niekwestionowanym zwycięzcą niedzielnych wyborów na prezydenta Poznania jest Ryszard Grobelny. Do wygranej w pierwszej turze zabrakło mu jednak 792 głosów. Zdobył łącznie 81341 głosy poznaniaków. To ponad dwa razy więcej niż kandydat PO Grzegorz Ganowicz (35361 głosów), który zmierzy się z Grobelnym w drugiej torze wyborów za dwa tygodnie.

I jak tu wierzyć w przed wyborcze zarzekanie się,każdy mówił,że na Grobelnego nie zagłosuje,a tu proszę wynik zaskakujący.Fakt,że kontrkandydaci byli prawie nieznani oprócz Ganowicza i zapewne tylko On zdobył trochę głosów. I zapewne w drugiej turze wygra ponownie R.Grobelny.

Offline vena

• Super Poster
« Odpowiedź #371 dnia: 22 Lis, 2010, 21:26:48 »
Czyli jest szansa, że obecny prezydent może urzędować kolejną kadencję? To chyba dobrze dla Poznaniaków, biorąc pod uwagę ile dobrego zrobił dla tego miasta... jak sądzę? A czy Tobie gago odpowiada ten wybór czy miałaś "upatrzonego" innego kandydata?
Ludzie dobrej woli pouczają. Ludzie złej woli straszą.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #372 dnia: 22 Lis, 2010, 21:39:31 »
vena,mam pecha,bo obserwuję pracę naszego prezydenta trochę od zaplecza i nie jestem zadowolona z jego kolejnej kadencji.Z braku laku,głosowałam na Ganowicza,bo może coś by się zmieniło. Grobelny tak dużo nie zrobił,tylko spółka z Kulczykami wyniosła go na szczyt i.... na salę sądową,gdzie sprawa perfidnie się wlecze,bo gdyby zapadł wyrok skazujący,nie mógłby startować. Druga sprawa sprawdziłam jakich ludzi skupia wokół siebie i ku mojemu i nie tylko oburzeniu na liście jego zgrupowania figurował R.Majchrzak,były prezes Lecha,który również ma sprawę w prokuraturze.Resztę należy sobie dopowiedzieć.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #374 dnia: 27 Lis, 2010, 23:06:37 »
Faktycznie,ludzie się buntują.Kiedyś Ławica była na obrzeżach miasta,w pobliżu było małe osiedle domków i działki.Obecnie Poznań się rozrasta,a  ilość lądujących i startujących samolotów też się powiększyła. Można powiedzieć,że można było przewidzieć nasilenie hałasu,ale tak łatwo jest mówić tym co mieszkają trochę dalej.Sama mieszkam na trasie,gdzie samoloty już obniżają swoja wysokość i w lecie gdy w nocy mamy okna otwarte,słyszę i znam częstotliwość lotów. :P Ludzie mieszkający na ul.Bukowskiej słyszą to jeszcze dokładniej,jednak nie można tego porównać z tym,co ludzie przeżywali w Krzesinach,gdzie startowały i jeszcze od czasu do czasu startują F-16-te naprawdę utrudniają ludziom życie.Kiedyś Krzesiny,były ''martwym'' lotniskiem i można było się nie spodziewać odgłosów jakie im nasze wojsko zgotowało. Natomiast jeśli chodzi o Ławicę jestem zdziwiona,zamiast cieszyć się,że lotnisko się rozwija ludzie narzekają.Zresztą ostatnimi laty wszyscy są wyjątkowo wrażliwi-ulice z tramwajami też im przeszkadzają-uważam,że to są ''uroki'' większego miasta i mnie to nie razi.Do niedawna miałam pod nosem zajezdnię tramwajową i nie odczuwałam żadnych utrudnień.
Właśnie jeden z kandydatów na prezydenta ma w swoim programie,zatrzymanie poznaniaków w mieście-w minionych lata bardzo wielu poznaniaków przeniosło się na przedmieścia lub do małych miejscowości w pobliżu miasta.Poznań pustoszeje i tym samym starzeje się :P