Autor Wątek: Poznań  (Przeczytany 95011 razy)

Offline z bieguna

• Weteran
Odp: Poznań
« Odpowiedź #345 dnia: 04 Lis, 2010, 21:20:46 »
brawo Poznań! brawo Lech!
Angole upokorzeni  ;D

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #346 dnia: 05 Lis, 2010, 16:04:06 »
MORDUK! Dobrze kibicujesz -Lech jednak wygrał  ;D Jestem ciekawa,czy kontrowersyjne budynki stoją jeszcze :P Ponoć dziś mieli badać nasilenie hałasu  :-\

No przeca się wie dla kogo się kibicuje się.  ;D Piękne widowisko. Dzięki tej wygranej LECH ma duże szanse na wyjscie z grupy i zarobienie sporej ilości dukatów.

PZDR
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #347 dnia: 05 Lis, 2010, 16:17:42 »
na autobus 63, a tam zonk cały autobus kiboli menchesteru city, chlali gorzołe z gwinta chyba z rozpaczy. Wysiedli na małych garbarach pewnie na rynek szli, ale pogratulowali i pięknej nocy życzyli . pzdr

Taka wymiana zdań i komentarzy była i jest do dziś na poznańskim epoznan:
Ogólnie to piękne zachowanie kibiców angielskich po meczu. Brawo. Nie tak jak bydło z Krakowa... Zabrakło mi podziękowań dla Zielińskiego.

Muszę stwierdzić że Lech dał mi frajdę z tego meczu. Jestem ze Szczecina, ale cieszy mnie bardzo jak "wróg" wygrywa z taką drużyną i w takich rozgrywkach. Trzymać tak dalej. Pzdro dla Wielkopolski

A nie wiem czy widziałaś ale kibice angielscy na końcu jak nasi chodzili od trybuny do trybuny podziękować kibicom to jak byli przy IV trybunie to Angole klaskali nam

wreszcie poczułem klimat europejskiego futbolu, wracałem autobusem z kibicami z menchesteru, gadka szmatka wymiana szalików, kultura na całego, tylko sporo wódy pili, jechali wydać funciaki na rynek ;-), ale ogólnie to si. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego w naszej lidze, daleeeeeeeeeeeeko nam jeszcze. Mecz suuuuuuuuuuuuuper

Przepraszam,że zasypałam Was cytatami,ale najprościej było mi przekazać nastroje jakie do dziś panują.

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #348 dnia: 05 Lis, 2010, 22:07:48 »
Bratnia dusza Lecha CRACOVIA przegrała z p.........i 1:0. Szkoda.Stracili bramkę w ostaniej minucie. Hmm

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #349 dnia: 05 Lis, 2010, 22:46:21 »
Z kim? Nie znam takiej drużyny.

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #350 dnia: 05 Lis, 2010, 23:22:36 »
wisła

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #351 dnia: 07 Lis, 2010, 21:50:57 »
No, ale niestety w ekstraklasie idzie Lechowi jak po grudzie; zajmuje przedostanie miejsce w tabeli! :(  Niby ma jeden mecz zaległy - z warszawską Polonią - ale nawet jak wygra, to i tak będzie miał siedem punktów straty do strefy "pucharowej" i aż jedenaście do lidera - Jagi. Co prawda do końca sezonu zostało osiemnaście kolejek, ale niezmiernie ciężko będzie odrobić ten dystans, ażeby uzyskać prawo do reprezentowania Polski w europejskich rozgrywkach. Na szczęście pozostała jeszcze jedna alternatywa - Puchar Polski, ale tam też rywale tanio skóry nie oddadzą...

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #352 dnia: 07 Lis, 2010, 23:05:29 »
Faktycznie dziś chłopakom szczęście nie dopisało,bo moim zdaniem często tylko to ich ratuje  ;)

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #353 dnia: 08 Lis, 2010, 12:33:21 »
No faktycznie wczoraj z Ruchem to jakby zupełnie inna drużyna grała niż z City. Beż żadnej chcęci, radości z gry.  Masakra jakaś. Po meczu ligowym z Wisłą myslałem, że już kryzys zażegnany. A tu zupełnie odwrotnie. I nie dziwie się, że kibice Kolejorza wykrzykują ciągle tekst :
cyt
" Na puchary się spinacie w ekstraklasie c....a gracie."
Smutne ale w 100% prawdziwe.

PZDR

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #354 dnia: 08 Lis, 2010, 16:41:36 »
Faktycznie dziś chłopakom szczęście nie dopisało,bo moim zdaniem często tylko to ich ratuje  ;)

Wiesz, Gaga, owszem Lechowi sprzyja szczęście w Lidze Europejskiej, ale przecież teoretycznie potrzeba go tam o wiele więcej niż w Estraklasie. Moim zdaniem, psycholog by się przydał.  ;)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #355 dnia: 08 Lis, 2010, 19:44:06 »
Mój mąż powiedział,że nie będzie oglądał meczów Lecha na żywo,bo wtedy przegrywają. :P Moim zdaniem chłopaki byli dość pewni siebie i to ich zgubiło.

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #356 dnia: 10 Lis, 2010, 20:43:43 »
No i w zaległym meczu Lech tylko zremisował z Polonią 2:2. Pikanterii dodaje fakt, że Warszawian wcześniej prowadził Bakero...

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #357 dnia: 10 Lis, 2010, 20:51:39 »
Szkoda Lecha. Coraz bardziej oddala się od czołówki ekstraklasy. Hm .Życzę im jednak wszystkiego dobrego. Do przodu Kolejorz.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #358 dnia: 10 Lis, 2010, 21:46:14 »
Jestem Wam wdzięczna,że z sympatią kibicujecie Lechowi,mimo przebywania wśród Was ...czuję się poznanianką. ;)

Jak czytam komentarze na poznańskim portalu,to nie jest mi miło:

hmmmmm...
Dziwna ta drużyna co? Sami chyba nie wiedzą o co im chodzi
Dobry i ten remis.Zawsze punkcik do przodu....
Patrząc na przebieg meczu to zasłużony remis. Mecz trwa 90 minut, zaangażowanie Lechitów w grę trwało ok. 40 minut.
Ten już mniej grzeczny,jednak bywają duuuuużżżżo gorsze,''uszy''więdną ;D
osobiście z dopingiem jechałem na całego ale czułem się jak bym kibicował Kolejorzowi a nie drużynie. Sędzia prze..... i nie mówię tu o karnym.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #359 dnia: 11 Lis, 2010, 15:31:35 »
Charytatywna akcja

Dedykowana piłka z meczu ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań to hit aukcji charytatywnej Fundacji Ekstraklasy. Aktualnie jej cena to 2555 zł.Fundacja Ekstraklasy dochód z aukcji przeznaczy m.in. na wyrównywanie szans dzieci i młodzieży wychowujących się w placówkach opiekuńczo-wychowawczych  w szczególności w rodzinnych domach dziecka i pomoc sportowcom w adaptacji do życia po zakończeniu kariery.Na piłce zostały umieszczone nazwy zespołów - uczestników spotkania i autografy.