Autor Wątek: Pożegnania [*]  (Przeczytany 65753 razy)

Offline PIKASON

• MPS S-ki
  • Super Poster
Odp: Pożegnania [*]
« Odpowiedź #180 dnia: 12 Lut, 2012, 03:24:41 »
Whitney Houston nie żyje. Informację potwierdziła jej rzeczniczka Kristen Foster, nie informując o przyczynach śmierci artystki. Houston była jedną z najważniejszych wokalistek w historii muzyki, miała 49 lat.

http://muzyka.onet.pl/newsy/pop/whitney-houston-nie-zyje,1,5024255,wiadomosc.html

http://muzyka.interia.pl/pop/news/swiat-muzyki-wstrzasniety-smiercia-whitney-houston,1758586,50
« Ostatnia zmiana: 12 Lut, 2012, 18:47:08 wysłana przez noka »

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #181 dnia: 07 Mar, 2012, 11:27:09 »

Dzisiaj w nocy zmarł Włodzimierz Smolarek. Jedna z legend naszego futbolu. Miał 55 lat. R.I.P.

wiecej na : http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Wlodzimierz-Smolarek-nie-zyje,wid,14311838,wiadomosc.html?ticaid=1e0c4
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline biza

• Super Poster
« Odpowiedź #182 dnia: 08 Mar, 2012, 19:25:12 »
Zazdroszczę Japonkom - wstają rano i od razu w kimono...

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #183 dnia: 11 Mar, 2012, 12:53:12 »
Bogusław Mec nie żyjeur.21.01.1947r Od dawna zmagał się z białaczką,wielokrotnie wydawało się,że chorobę pokonał. Zmarł dziś rano w szpitalu.

http://muzyka.interia.pl/pop/news/boguslaw-mec-nie-zyje,1770536,50

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #184 dnia: 16 Mar, 2012, 17:06:12 »
Zygmunt Broniarek-dziennikarz miał 87 LAT nie żyje.Polski publicysta, felietonista i dziennikarz.

W piątek nad ranem zmarł Zygmunt Broniarek - dziennikarz, publicysta, felietonista "Trybuny" i były korespondent zagraniczny "Trybuny Ludu".ur. 27 sierpnia 1925 w Warszawie, zm. 16 marca 2012

http://www.tvn24.pl/0,1738343,0,1,zygmunt-broniarek-nie-zyje,wiadomosc.html

Offline gryson

• Super Poster
« Odpowiedź #185 dnia: 27 Mar, 2012, 09:49:18 »
Wiktor Wołkow - fotografik Podlasia - nie żyje.
Dziś w nocy odszedł jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, fotograf Podlasia. Bardzo mnie inspirował, często oglądałem jego prace szukając inspiracji i ucząc się warsztatu. Wielka to strata dla nas, pasjonatów fotografii. Zostało nam po Nim mnóstwo znakomitych kadrów i opowieści, które tymi fotografiami stworzył.

http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,11425881,Wiktor_Wolkow___fotografik_Podlasia___nie_zyje.html

Offline Benvolio

• Weteran
« Odpowiedź #186 dnia: 27 Mar, 2012, 18:05:10 »
Zawsze jego zdjęcia kojarzyły mi się z takimi swojskimi klimatami. Miały w sobie tyle spokoju, kojarzyły się z czymś bezpiecznym. Miejsca które fotografował sprawiały wrażenia jakby, żywcem zostały przeniesione z odległych czasów w teraźniejszość. Do tej pory na klatce po drodze do mojego mieszkania wisi galeria jego zdjęć, obok mistrzów z National Geographic. Szkoda, wielka szkoda człowieka tego formatu. 

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #187 dnia: 27 Mar, 2012, 18:37:54 »
Kiedyś już wstawiałem ten lin w innym dziale, polecam

http://www.tvp.pl/wiedza/przyroda/dzika-polska/wideo/pozeracz-slonc

Opis:
Na Podlasiu spotykamy się z Wiktorem Wołkowem, uznanym na całym świecie artystą fotografikiem. Specjalizuje się on w fotografii pejzażu i przyrody Polski północno-wschodniej.

Jednym z tematów jego zdjęć, jest rzeka Biebrza - jedyna w Europie nizinna rzeka zachowana w naturalnym stanie. To kraina bobrów, niedostępnych bagien i mokradeł, raj niezliczonych gatunków ptaków. Właśnie nad Biebrzą ekipa Dzikiej Polskie miała przyjemność porozmawiać z jej wielkim miłośnikiem i wspaniałym fotografikiem.

Offline gryson

• Super Poster
« Odpowiedź #188 dnia: 27 Mar, 2012, 19:39:56 »
I może by tak, niejako w hołdzie Panu Wiktorowi, wybrać się wkrótce nad Biebrzę?

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #189 dnia: 27 Mar, 2012, 19:47:04 »
Jestem za ...  :spoko:

Offline gryson

• Super Poster
« Odpowiedź #190 dnia: 27 Mar, 2012, 19:48:31 »
Dziś jechałem do Białego i tak mnie ciągnęło nad Biebrzę... Jest tylko jedno "ale", ten weekend pewnie będę bez samochodu, a w następny weekend już Święta, zresztą w Święta, jeśli będą warunki pogodowe to zapowiada się strobing w plenerze, asystenta szukam swoją drogą ;)

Offline gryson

• Super Poster
« Odpowiedź #191 dnia: 27 Mar, 2012, 21:16:12 »
Wiem, że ten wątek dotyczy praktycznie osób, które odeszły od nas na zawsze, na tą drugą, lepszą stronę... ale właśnie się dowiedziałem, że nasz forumowy kolega Suchoc, odszedł, a konkretniej wyprowadził się z Suwałk, a konkretnie przeprowadził się do Warszawy. Smutne to jednak, że "musiał" wyprowadzić się właśnie tam, skąd ja kiedyś uciekłem wracając do Suwałk. Mam nadzieję, że kiedyś mimo wszystko wróci, że nie będzie musiał spędzić tam reszty życia. Bo przecież nigdzie nie żyje się tak przyjemnie jak na Suwalszczyźnie ;) Trzymam kciuki za Suchoca, i liczę na to, że jeszcze kiedyś się w plenerek wybierzemy, oczywiście w plenerek suwalski :) Tak czy owak, na forum obiecał zaglądać, więc nie odszedł całkiem, jedynie ciałem, a duchem mam nadzieję zostanie z nami ;)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #192 dnia: 27 Mar, 2012, 22:29:15 »
gryson-uważaj,nie rób nam skoków ciśnienie :
ale właśnie się dowiedziałem, że nasz forumowy kolega Suchoc, odszedł ...

Mało,że przed chwilą miałam bardzo nerwową sytuację ...to jeszcze jak zaczęłam czytać Twój tekst,to serducho prawie mi stanęło,oj umiesz wprowadzać napięcie  ;D

On już coś wspominał przy swoich urodzinach,że mało go na forum.

Oj,chłopaki wykończycie mnie  ;)

Offline gryson

• Super Poster
« Odpowiedź #193 dnia: 28 Mar, 2012, 08:27:57 »
A nie lepiej to spokojnie żyć Gaga? ;) Zawsze trzeba przeczytać całość a potem interpretować, haha :) Wpis w tym wątku uzgodniłem wcześniej z Suchocem, spodobał Mu się pomysł, więc napisałem :) Żarty żartami, ale szkoda, że wyjechał, wiem, że będzie tęsknił, bo kto by za Suwalszczyzną nie tęsknił. Mam nadzieję, że wróci.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #194 dnia: 29 Mar, 2012, 00:10:49 »
gryson,wczoraj byłam tak nerwowa,oprócz tego nieprzyjemne przeżycia z poprzedniego tygodnia.....a jak jestem nerwowa wtedy wszystko szybko robię,dlatego też zatrzymałam się na pierwszych słowach i taki był efekt.  :P

Suchoc na pewno zatęskni,bo nostalgia szybciej nas dopada,gdy jesteśmy daleko od rodzinnych stron. Mamy przykład veny. Mój staruszek jak był młodszy,to nie okazywał swej tęsknoty,dopiero na starość się ujawnił  ;D  Może gdyby żyli rodzice lub rodzeństwo,a niestety ......