Autor Wątek: Pisma narodowe  (Przeczytany 1126 razy)

Offline zakilles

 • Nowy
 • Wiadomości: 6
Pisma narodowe
« dnia: 11 Sty, 2013, 22:17:36 »

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu nasz nowy biuletyn informacyjny. "Patriota", bo taką nazwę nosi nowe wydawnictwo Ligi Obrony Suwerenności, jest następcą publikowanego dotychczas "Głosu Sumienia" i, podobnie jak poprzednik, będzie się ukazywał w formie miesięcznika. Aktualny numer można pobrać bezpośrednio z naszej strony, klikając na jego okładkę, umieszczoną w prawej kolumnie lub po prostu link poniżej. Wszelkie archiwalne numery "Głosu Sumienia" dostępne są na stronie, do której odnośnik znajduje się na stronie "Patrioty". Życzymy miłej lektury!

Link:
http://lospolski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=383:patriota&catid=32:uncategorised

www.lospolski.pl
www.forum.lospolski.pl
www.facebook.com/lospolski
www.polskiszaniec.pl

Offline tubus

 • Forumowicz
 • *
 • Wiadomości: 38
Odp: Nowe pismo narodowe "Patriota"
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sty, 2013, 20:24:54 »
polecam również magna polonia

Offline zakilles

 • Nowy
 • Wiadomości: 6
Polski Szaniec 1/2013 - właśnie ukazał się nowy numer!
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sty, 2013, 13:55:22 »

Właśnie ukazał się nowy numer kwartalnika Ligi Obrony Suwerenności  - "Polski Szaniec". Znajduje się w nim wiele artykułów z tematyki społeczno-politycznej oraz historycznej. Numer otwiera artykuł wstępny redaktora naczelnego Wojciecha Podjackiego oraz wybór przedwojennej myśli politycznej Romana Dmowskiego. W dalszej części publikujemy nasze rozważania m.in. na temat tolerancji oraz przyczyn kryzysu gospodarczego w Polsce. Z tematyki historycznej możecie Państwo przeczytać m.in. o bitwie pod Zadwórzem, czyli zapomnianych polskich Termopilach. W dziale aktualności znajdują się informacje o bieżącej działalności naszego Ruchu. Fragmenty wybranych artykułów, wraz ze spisem treści, można znaleźć na stronie internetowej: www.polskiszaniec.pl. Znajdują się tam także informacje o numerach archiwalnych oraz możliwości nabycia naszego pisma. Zachęcamy do czytania i życzymy miłej lektury!

Offline zakilles

 • Nowy
 • Wiadomości: 6
biuletyn narodowy "Patriota"
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Mar, 2013, 21:58:55 »

Projekt ustawy o związkach partnerskich wywołał, zamierzone przez władze, poruszenie w debacie publicznej. Jerzy Gorzelik, po protestach Ligi Obrony Suwerenności, został odwołany z funkcji nadzorujących kulturę na Śląsku. Ruszyło ogólnopolskie referendum edukacyjne, którego celem jest  m.in. zniesienie obowiązku szkolnego dla 6-cio latków i przywrócenie systemu 8+4. Haniebna profanacja pomnika „Inki” w Krakowie i natychmiastowa reakcja miejscowego środowiska patriotycznego. O tym i o wielu innych rzeczach piszemy w trzecim w tym roku numerze „Patrioty”. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z zawartością, co można uczynić klikając okładkę znajdującą się w prawej kolumnie na naszej stronie lub bezpośrednio w link poniżej:

http://lospolski.pl/images/Patriota/patriota3-20134.pdf

Offline zakilles

 • Nowy
 • Wiadomości: 6
Odp: Pisma narodowe
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sie, 2013, 13:05:01 »


Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem darmowego miesięcznika "Patriota" pod adresem:

http://lospolski.pl/wp-content/uploads/2013/08/patriota8-2013.pdf

W zakładce "WYDAWNICTWA" na naszej stronie internetowej można ponadto znaleźć wydania z poprzednich miesięcy. Zachęcamy tym bardziej, że ze względu na bardzo intensywną działalność Ligi Obrony Suwerenności w ostatnim czasie, nie było czasu nawet na reklamę w internecie.

www.lospolski.pl
www.facebook.com/lospolski