Autor Wątek: Myślicie już o świetach??  (Przeczytany 15393 razy)

Emimi

• Gość
Odp: Myślicie już o świetach??
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Gru, 2008, 20:16:49 »
No i marcim, ja wolę, by mój mąż tutaj niczego nie czytał;)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Gru, 2008, 21:51:13 »
Emimi! czasem należy w subtelny sposób podpowiedzieć naszym panom ,a potem subtelnie udawać jaki on domyślny.
Ja wolę dostać ''kopertówkę'' ,bo wiem na co ją przeznaczyć.
« Ostatnia zmiana: 18 Gru, 2008, 19:04:47 wysłana przez noka »

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Gru, 2008, 20:32:53 »
--No i spóżniony Mikołaj dotarł do nas ;oboje z mężem otzrymalismy dziś ''mikołaja''od naszych dzieci ,natomiast my przekazaliśmy im ,to Mikołaj zostawił dla nich.Tradycji stało się zadość.Teraz czekamy na kolejne niespodzianki od Gwiazdora.
« Ostatnia zmiana: 18 Gru, 2008, 19:05:02 wysłana przez noka »

Emimi

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Gru, 2008, 14:40:32 »
No pieniążki zawsze cieszą, hehe. Tylko za szybko się rozpływają, bo nie wiem jak to inaczej nazwać.... Czasem leszy bywa jednak prezent inny niż mamona, sami np. byśmy sobie go nie kupili, choć bardzo nam się podobał.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Gru, 2008, 21:23:58 »
Mikołaj i teraz czas na Boże Narodzenie potem Sylwester,Nowy Rok i zaczniemy od nowa trochę starsi i znowu będziemy czekać na kolejne święta Wielkanocne.Na razie róbmy spisy zakupów ,bo bez tego kupujemy co nam w ręce wpadnie.Przemyślmy co chcemy postawić na naszym stole świątecznym i do roboty :P
« Ostatnia zmiana: 18 Gru, 2008, 19:05:11 wysłana przez noka »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Gru, 2008, 16:06:54 »
Jeśli nie macie już sił słuchać kolęd w sklepach, zapraszam do wysłuchania kolędy w wykonaniu suwalskiego zespołu SHAMROCK  ;D

http://pl.youtube.com/watch?v=8tD0oXltAJ4

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Gru, 2008, 17:22:57 »
Wysłuchałam i przyznam się ,że takie wykonania są najprzyjemniejsze. W moim kościele odbywa się kolędowanie przez garnizonowy zespół [mój kościół oprócz tego ,że jest parafią jest jeszcze kościołem garnizonowym],ale ,to nie to samo jak dzieciaki śpiewają.Takie wykonanie jest bardziej naturalne.Bardzo przyjemne! :)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Gru, 2008, 01:44:32 »
W dzisiejszym dniu ,głupio się pytać czy myślicie o świętach.Dzisiaj każdy świętami już żyje.Ciekawa jestem jak Wam się powiodły przygotowania do tegorocznych świąt.Ja już większość mam porobione ,chyba zauważyliście ,że włączałam się bardzo mało ,albo w nocy.Obecnie też relaksuję się przy herbatce ,miałam dość ciężki dzień. Prezenty pokupowane,jeszcze jutro [tzn dziś] tylko dokupimy drobiazgi i będę czekała na 24 tzn.-na wigilię.
Potem odpocznę.
Kochani życzę Wam spokojnych ,radosnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych,niech Wam ,te święta przyniosą ukojenie a gdy zatęsknimy za sobą zajrzyjmy na Forum Suwałki ,choćby po to aby napisać jakieś ciepłe słowo. Życzę Wam również prawdziwej zimowej pogody ,abyście mogli poszaleć na swoim Szelmencie - gagaZałączam Wam nastrojowego Mikołajo-Gwiazdora

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Gru, 2008, 23:46:46 »
Śmiejecie się z Gwiazdora,na poznański forum trwała dyskusja Mikołaj czy Gwiazdor; jednak wszyscy doszli do jednego zgodnego zdania,że dzieci muszą wiedzieć kiedy jest Mikołaj a kiedy Gwiazdor;stwierdzili ,że nie można Mikołaja fatygować dwa razy :P Pomorze i Kaszuby opowiedziały się za Gwiazdorem.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Gru, 2008, 02:21:34 »
Kochani z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2009 ,składam Wam życzenia ,wielu pomyślności ,radości ,zdrowia ,powodzenia we wszystkich Waszych poczynaniach oraz wspaniałego Sylwestra -życzy gaga

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Sty, 2009, 23:27:45 »
Muszę się pochwalić ,że mam płytę z kolędami Waszego zespołu Shamrock;powiecie jakim sposobem? Wystarczy mieć życzyliwą rodzinkę w Suwałkach i wraz z Tygodnikiem Suwalskim ,przesłali nam wydaną plytę.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Kwi, 2009, 20:09:38 »
Życzenia z okazji Wielkiej Nocy:

-Miłości mocy,jajka smacznego,tyłeczka mokrego,smacznej babeczki,dwa litry wódeczki,słodkiego baranka,imprez do ranka-Wszystkim forumowiczom i gościom odwiedzających suwalskie forum życzy -gaga,zarazem dziękuję za piękne kolorowe życzenia  ''Forum Suwałk''

« Ostatnia zmiana: 11 Kwi, 2009, 20:11:53 wysłana przez gaga »

Offline vena

• Super Poster
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Kwi, 2009, 17:15:30 »
Z okazji Wielkanocy zycze pieknej wiosny, wiosny, wiosny! Pekajacych paków, krokusów i przebisniegów, Topniejacych sniegów, ziemi, która zaczyna pachniec, slonca, które nie tylko swieci, ale wreszcie takze grzeje. Wiosny w przyrodzie i w zyciu rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym i gdzie tam jeszcze komu zimno… Jaj przepięknie malowanych, Świąt słonecznie roześmianych, W poniedziałek dużo wody, Zdrowia, szczęścia oraz zgodyZajączka pięknego, dyngusa mokrego, miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej. Świąt w szczęście owocnych życzy kurczaczek Wielkanocny Wesolych Swiat!
Ludzie dobrej woli pouczają. Ludzie złej woli straszą.

Offline GaTri

• Weteran
  • Yeah !
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Gru, 2009, 09:40:14 »
Nie wiem czy ktoś pamięta (noka udaje że nie :P ) ale dzisiaj
Mikołajki
Ja, chociaż święty nie jestem :D książkę i kilka innych rzeczy dostałem  :P

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Gru, 2009, 12:38:40 »
Ja pamiętałam i wrzuciłam krótką opowiastkę o tradycji tego dnia i do kogo Mikołaj przychodził . Znalazłam wreszcie wyjaśnienie  dlaczego u Was i w innych regionach mówi się ,że na Boże Narodzenie do przychodzi Mikołaj ,w wielkopolsce przychodzi Gwiazdor  :P
Dziś do mnie Mikołaj przyszedł ,widocznie byłam grzeczna,pozostawił upominki dla moich dzieciaków. Jak przyjdą na obiad ,to im przekażemy  :P  Też zasłużyły na Mikołaja,zapewne u nich też coś ten święty zostawił dla nas ,tak mu się mylą adresy  ;) Pewnie ze względu na jego wiek  ;D

Życzę Wam sympatycznego dnia i pamiętajcie o bliskich  :)