Autor Wątek: Otwarcie sezonu motorowego 2009  (Przeczytany 2007 razy)

rudy_56

• Gość
Otwarcie sezonu motorowego 2009
« dnia: 22 Kwi, 2009, 20:06:14 »
SERDECZNIE ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW MOTORYZACJI NA OTWARCIE SEZONU 2009.

ROZPOCZĘCIE 26 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 12:00

W SUWAŁKACH  UL. HAMERSZMITA PRZY MUSZLI KONCERTOWEJ

W PROGRAMIE:

Parada ulicami miasta

Pokaz Strażacki ( I pomoc, wyciąganie insynuantów, cięcie wraka)

Spotkanie "u Jawora"

Pokazy, Konkursy

Ognisko

WIĘCEJ INFORMACJI 501 408 481
« Ostatnia zmiana: 22 Kwi, 2009, 20:19:47 wysłana przez pawy »

Offline pawy

• - VIP -
Odp: Otwarcie sezonu motorowego 2009
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwi, 2009, 20:09:47 »
rudy_56: Nie wiesz czy będzie wizyta na torze? Bo niektórzy mówią, że coś słyszeli na ten temat, inni twierdzą, ze czegoś takiego nie ma w planach.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwi, 2009, 20:19:59 wysłana przez pawy »

rudy_56

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Kwi, 2009, 21:28:50 »
Jako główny organizator - wiem dokładnie co i jak.(ten numer telefonu to mój)
Nic nie będzie się działo na torze - areną naszej zabawy w mieście jest ten długi parking pod muszlą wyłaczony z ruchu od 11 do 14, a potem ośrodek u Jawora - tam darmowa kiełbaska, liczne konkursy i zabawy.
Jeśli dyrekcja szkoły nie zmieni podejścia do nas - tor umrze, ale to juz inna bajka do obgadania np przy ognisku.

Offline pawy

• - VIP -
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwi, 2009, 21:41:47 »
Ehhh... coś tam słyszałem, na Hamerszmita zapewne będę, a do Jawora też postaram się zawitać. Zastanawiam się czy pokazy typu palenie gumy itd. będzie dozwolone? Niebieskie władze nie będą miały nic przeciwko?

Jeśli dobrze kojarzę to uczyłeś się w 2LO? :)

rudy_56

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Kwi, 2009, 21:48:57 »
Owszem 2LO, na Hamerszmita przerobimy tylko Kadeta na cabrio :)
Reszta zabaw za miastem, palenie gumy średnio mile widziane - niech ludzie zachowaja siły na np siłowanie się na ręke, czy grupowe ciagnięcie terenówki na linie i wiele innych.
Tak po cichu licze ne rekord liczby maszyn w tym roku - zobaczymy jak będzie.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Kwi, 2009, 22:25:07 »
Po Cross Country Suwałki bardzo mnie zainteresowały imprezy motorowe w Suwałkach. Niestety w dniu otwarcia będę w Białym. Jeśli będziecie w przyszłości organizować tego typu imprezy lub zawody - daj znać wcześniej, zawsze można jakiś banerek zwiesić na górze, żeby wabił ludzi  ;)

Offline pawy

• - VIP -
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Kwi, 2009, 14:09:20 »
No cóż, byłem na otwarciu, a przynajmniej na ul. Hamerszmita. Wydaje mi się, że było sporo pojazdów jak i gapiów - chwała organizatorom za bezinteresowność i pasje. Parada była naprawdę długa. Wszystko byłoby ok, żeby nie to miejsce :( Po paradzie zrobiło się ciasno, tłoczno, wąsko - jak wspomniał rudy_56 to nie jest wina organizatorów tylko upartej dyrekcji szkoły. Było na co popatrzeć od motorów sportowych, przez crossy, choppery, skutery (:) :) :)) aż po quady. Z samochodów pięknie prezentował się Ford Mustang. Pokaż strażacki pierwsza klasa, nie widziałem jeszcze symulacji wypadku z użyciem narzędzi hydraulicznych. Wieczorkiem wrzucę kilka fotek i jak dobrze pójdzie to dwa filmiki.

http://www.youtube.com/watch?v=mILArdxRNV4

« Ostatnia zmiana: 26 Kwi, 2009, 19:51:41 wysłana przez noka »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Kwi, 2009, 17:31:50 »
Po zdjęciach widać, ze impra była udana  ;D

« Ostatnia zmiana: 26 Kwi, 2009, 18:07:36 wysłana przez noka »

rudy_56

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Kwi, 2009, 21:15:30 »
Jako organizator na koniec powiem - dziękuje, sponsorom, kologem za pomoc i wam - razem udało się nam stworzyć całkiem ładną impreze.
Niestety nie wszystko poszło po mojej myśli - nawaliła policja przy paradzie dobrze, że nie przyjechali moi znajomi z augustowa innymi zabytkowymi autami, nawalił troche catering - liczyliśmy na 100 uczestników, było ich prawie 300, nawaliłem i ja
Pocieszam się załapaniem nowych kontaktów i jak dobrze pójdzie dużego, strategicznego sponsora - jak wszystko pójdzie po mojej myśli zamknięcie zrobimy z jeszcze większym hukiem :)

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Kwi, 2009, 21:47:11 »
... nawaliła policja przy paradzie ...

Można prosić o szczegóły?  :)

Offline pawy

• - VIP -
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Kwi, 2009, 22:04:06 »
Pewnie jak zwykle źle pojechali ;) :) hehehe

Ale jakby nie patrzeć imprezka była kozacka :P Na zakończenie już sam będę mobilny, więc mam nadzieję, że będę w większym stopniu uczestniczył w imprezie ;)

/rudy_56 looknij priva ;]

rudy_56

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Kwi, 2009, 22:05:24 »
Drogówka zablokowała auta jadące w paradzie(udało się przemknąć tylko replice lotusa), nie blokowała skrzyżowań i jechali stanowczo za szybko.
Uzgodniony był przejazd 40 aut i prędkość maksymalna 40km/h - naczelnik wydziału swoje, a podwładni swoje ...

Offline vena

• Super Poster
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Kwi, 2009, 10:18:50 »
Oj, cieszę się się, że coś się dzieje w Suwałkach, pogoda dopisała i ludność też  :) Nie bardzo kumam o co chodzi z 2LO, co ma liceum do tej imprezy? No i jeszcze zamknięcie... do kiedy mają trwać te "wygłupy"  :P skoro mówicie o zamknięciu?
Rudy_56 kto jest organizatorem? Ty sam, czy jakiś "ośrodek" lub "spółka" z Tobą na czele, bo nie wiem komu jeszcze gratulować pomysłu  8)
Wybaczcie mi te pytania ale ostatnio rzadko tu zaglądałam z braku czasu...
Ludzie dobrej woli pouczają. Ludzie złej woli straszą.