Autor Wątek: Nasi ulubieńcy na kółkach, czyli czym się przemieszczam  (Przeczytany 9311 razy)

Offline Maniac

• Weteran
Odp: Nasi ulubieńcy na kółkach, czyli czym się przemieszczam
« Odpowiedź #45 dnia: 25 Wrz, 2011, 23:24:19 »
No i temat zdechł :) To kiedy zbiera się Spot "forum Suwałki"?
Jak nazywa się ulubione auto Romów?
Roomster

Offline Revan144

• ChrisFix
  • Super Poster
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Cze, 2016, 11:36:39 »
Wznawiam temat :)

Mazda 323F BA 1.5 16V 1997.
Pełnoletnia, idzie 19. roczek ;) W moim posiadaniu od października. Jest ciągle parę rzeczy do zrobienia. Do silnika nie mam się do czego przyczepić, gorzej jest z blachami, a przede wszystkim progami :( Japońce robili najwyraźniej blachy na swoje warunki klimatyczne. Ale jak na pierwszy własny pojazd jestem bardzo zadowolony :) Swoją drogą jak na swój wiek mają różne ceny od 3000 do 5000, a nawet widziałem taki model za ponad 9000 zł...

Przy okazji mój rower, którym zrobiłem tysiące km postanowił w końcu odmówić posłuszeństwa w taki sposób, że nie warto w niego inwestować, a lepiej jest zbierać na nowy. Rest in Pieces :|

@TheMask - o ile pamiętam miałeś chyba BG :)

Hey guys, ChrisFix here!
FB Page

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << ST. SIERŻANT >>
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Cze, 2016, 11:39:41 »
Tak ;-) super marka. Teraz mam 6 kombi i jestem super zadowolony. Już 3 lata i zero napraw. Blacha to nie problem. Grunt, aby silnik nie odmawiał współpracy.

Offline Maniac

• Weteran
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Lip, 2016, 23:12:27 »
No coz ja mam napisac, w zasadzie to w posiadaniu jestem 3 aut, ale kurcze kierownice w fabryce przez pomylke ktos wstawil z prawej strony i tak sie mecze.
Roomster

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #49 dnia: 13 Lip, 2016, 09:47:06 »
To i ja się chwalę :)

Octa 1.9 TDi ASV 2002 rok.

Offline Maniac

• Weteran
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Lip, 2016, 09:59:26 »
Obecnej smigam Rovera 75, a to moj nowy nabytek. Na chwile obecna zalozylem gaz, zrobilem ogolny przyklad auta.  Teraz tylko przeniesc ubezpieczenie i w droge.

Roomster

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Lis, 2018, 22:14:05 »
A może trochę rozruszać forum :D

Moja obecna furka to Skoda Octavia RS z 2017 roku ;)

Offline Revan144

• ChrisFix
  • Super Poster
« Odpowiedź #52 dnia: 17 Lis, 2018, 00:41:11 »
Dołączam się do rozruszania :)
Mazda przeszła do historii (została sprzedana, się skumulowało sporo rzeczy do zrobienia), ale równolegle kupiłem tą małą bestyjkę - Corsę C 1.7 DTI z silnikiem Isuzu w pamiętny dzień majowych opadów śniegu rok temu :D
Zadbana, wszelkie naprawy na bieżąco robione. Mała, zwinna i przyjemna w jeździe, zrywna i co najważniejsze - mało pali (ok 4,0l/100 km w cyklu pozamiejskim).
Sprzęgło jednomasowe (mimo to silnik ma wysoką kulturę pracy), zwykła pompa i rozrząd na pasku. W młodszych rocznikach CDTI potrafią się sypać dwumasy i common rail'e. O kosztach naprawy lepiej nie będę wspominał, bo to bolesna kwestia dla portfela.
TIRy wyprzedzać - żaden problem. Motór zdrowy, bo nie kopci; bywało tak, że stała na mrozie parę ładnych dni w styczniu, silnik odpala za pierwszym strzałem :D I to się chwali.

Das Opel:

A żeby było ciekawiej - kupiłem też nowy rower :) Chrzest bojowy w zeszłorocznym śniegu przeszedł pozytywnie. Jazda na tym rowerze - bajka. Merida skończyła 3 lata, a w/w Corsa w lipcu 16 :P

Ogólnie miałem samochód w benzynie. Teraz mam w dieselu i bardzo szanuję, ale diesla drugi raz bym nie kupił ;D
Za czym ewentualnie bym się rozglądał w przyszłości? Prawdopodobnie w Audi A3 (tylko 5-drzwiowe)/A4/A6, o ambitnej serii S-line póki co można pomarzyć ;)
Hey guys, ChrisFix here!
FB Page

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #53 dnia: 17 Lis, 2018, 11:07:15 »

Ogólnie miałem samochód w benzynie. Teraz mam w dieselu i bardzo szanuję, ale diesla drugi raz bym nie kupił ;D

Wcześniej też miałem diesla i wiem, że do tego typu napędu już nie wrócę ;) Zwłaszcza po 18tys kilometrów spędzonych za kierownicą turbo benzynki :)