Autor Wątek: Suwałki Blues Festival 2011  (Przeczytany 14368 razy)

Offline xmen

• Stały Bywalec
  • **
Odp: Suwałki Blues Festival 2011
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Lip, 2011, 20:31:24 »
A ten Perfekt to o co kaman ???? Gdzie tu blues , chyba ,żeby jakąś dziurę zalepić . Pozdro załamka :facepalm:

Offline Revan144

• ChrisFix
  • Super Poster
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Lip, 2011, 20:59:20 »
W poprzednich edycjach było wiele zespołów nie grających bluesa ... i nikt nie płakał z tego powodu.  

Dokładnie to samo chciałem napisać przed chwilą. Perfect może i dno (według opinii wielu), bo nie gra bluesa, bo gra ballady, bo może nie da się przy tym zespole dobrze bawić. Nie wiem, ja jestem innego zdania
« Ostatnia zmiana: 12 Lip, 2011, 21:01:59 wysłana przez Revan144 »
Hey guys, ChrisFix here!
FB Page

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Lip, 2011, 21:25:53 »
Dokładnie to samo chciałem napisać przed chwilą. Perfect może i dno (według opinii wielu), bo nie gra bluesa, bo gra ballady, bo może nie da się przy tym zespole dobrze bawić. Nie wiem, ja jestem innego zdania

Perfect nie gra bynajmniej tylko ballad, bo przecież takowymi nie są kawałki "Lokomotywa z ogłoszenia" czy "Ale w koło jest wesoło". Co do ballad, to wolę jednak te maanamowskie...

Moim zdaniem w poprzednich edycjach wcale nie było tak dużo zespołów nie mających nic wspólnego z bluesem. Tak naprawdę tylko OZ, który był przecież ściągnięty jako zastępstwo. Nie wiem dlaczego jako przykład podaje się TSA, którego... ballady są mocno nacechowane bluesem.
Wiem mądrzę się. Tym bardziej jestem wdzięczny  MORDUKowi za wytknięcie błędu literowego...
« Ostatnia zmiana: 12 Lip, 2011, 21:29:00 wysłana przez the_mask »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Lip, 2011, 21:32:35 »
A ten Perfekt to o co kaman
Kaman o to, że to będzie koncert o największej publice. Np. moi znajomi pytają tylko o Perfect. To chyba ukłon w stronę lokalnej publiczności. Jest duża impreza masowa finansowana przez miasto? - musi być coś dla mas. Wg mnie całkiem rozsądne i jak najbardziej na miejscu. Dla fanów bluesa będzie pozostałych kilkadziesiąt koncertów, więc jeśli komuś nie pasi Perfect, będzie mógł zrobić przerwę na  :cyk:

Offline xmen

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Lip, 2011, 22:13:49 »
więc jeśli komuś nie pasi Perfect, będzie mógł zrobić przerwę na  Piwko
hehe spoko, napewno skorzystam . Noka pewnie masz rację ,  o tym nie pomyślałem   tzw. coś dla mas nie dla nas   :cyk: Zresztą  jak tak sobie na spkojnie pomyślę to wstyd mi ,że  jako Polak szary muszę się utożsamiać z naszą ogólną narzekalnością na wszystko. A niech  grają . I tak chwała Bogdanowi za wszystko , bo to ciężki chleb do upieczenia :cyk:

Offline xmen

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Lip, 2011, 23:51:55 »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: :cyk: ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D I LOVE BLUES :spoko: ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Lip, 2011, 23:55:02 wysłana przez xmen »

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #36 dnia: 13 Lip, 2011, 13:43:25 »
A ten Perfekt to o co kaman
... więc jeśli komuś nie pasi Perfect, będzie mógł zrobić przerwę na  :cyk:
Mnie Perfect nie pasi (a w przeświadczeniu tym upewnił mnie jego występ na warszawskim koncercie z okazji polskiej prezydencji w UE), ale będę pod sceną (o ile nie będzie limitu) bo mogą fajne foty wyjść ;)

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #37 dnia: 13 Lip, 2011, 15:07:11 »
Moje zdanie na temat PERFECTU jest takie, że jeżeli bedą grać tylko stare kawałki z pierwszych dwóch płyt będzie dobrze. No chyba że pójdzie w ruch również ich popelina. Kiedys byłem w Białym na koncercie tegoż zespołu jeszcze na sali Włukniarza i było git. OStro -głosno bez popeliny. A z racji tego, że muzycy chyba wiedzą na jaki festiwal jadą wiec balladek raczej grać nie będą. No chyba że się mylę.   
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #38 dnia: 13 Lip, 2011, 15:55:07 »
Pisząc o fotografowaniu Perfectu zapomniałem, że gra na większej scenie. A paradoksalnie lepsze światło jest na tej w parku. Zresztą NOKA wie o czym piszę...

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #39 dnia: 13 Lip, 2011, 17:04:46 »
I sami widzicie ... festiwal jest bluesowy, a Wy piszecie tylko Perfekcie  ;D

Odnośnie świateł - scenę w parku przygotowują idealnie. Na dużej scenie był w zeszłym roku też niezły świetlny show, ale nie można już było robić fot ze strefy dla foto  :-\

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #40 dnia: 14 Lip, 2011, 10:18:07 »
I sami widzicie ... festiwal jest bluesowy, a Wy piszecie tylko Perfekcie  ;D

Na to wychodzi że Perfect jest zecpołem ostro bluesowym hahahaha.

W parku scena już złożona. I z tego co widze z okien w swojej pracy jest to scena, która stała na ul. Kościuszki w poprzednich edycjach festu. W sensie ta większa.

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #41 dnia: 14 Lip, 2011, 10:38:11 »
To ja jeszcze o Perfekcie ;)

Ktoś się spytał: A ten Perfekt to o co kaman Huh?? Gdzie tu blues?

Wczoraj, przypadkiem w sumie, posłuchałem sobie fragmentów legendarnej płyty "Blues" - Breakoutu; mającej już lat... 40. I to umożliwiło mi wysnucie pewnej paraleli: Któż tam grał na jednej z gitar? Dariusz Kozakiewicz. A członkiem jakiego zespołu jest od ładnych kilkunastu lat? Perfectu właśnie ;).

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Lip, 2011, 10:49:36 »
NIezły jest wymiatacz. I grał jeszcze w TEŚCIE (pierwszym hard rockowym polskim zespole) wraz z Wojtkiem Gąsowskim (m.in. Gdzie się podziały tamte prywatki). A tak na marginesie całe to rockowe granie jakie by nie było wywodzi się przeciez z Delty Missisipi czyli Bluesa. I kółko sie zamkło.

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Lip, 2011, 21:17:30 »

Obrazek ze strony wspolczesna.pl. Nie wiem czy u was będzie on wyświetlany?

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Lip, 2011, 22:47:01 »
U mnie się wyświetla. Gdyby ktoś jednak miał problemy z odtwarzaniem grafiki -> Program Suwałki Blues Festiva2011 w tabeli.

Edit:

Wrzucam pierwszy filmik (sorki za trzęsące się łapki :) ) - Magda Piskorczyk cz. 1

« Ostatnia zmiana: 14 Lip, 2011, 23:29:41 wysłana przez noka »