Autor Wątek: SUM STACJA - pierwszy koncert na dworcu autobusowym w Polsce  (Przeczytany 6988 razy)

Offline xmen

• Stały Bywalec
  • **
Odp: SUM STACJA - pierwszy koncert na dworcu autobusowym w Polsce
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Wrz, 2010, 00:51:33 »
PIEKNE FOTKI PANOWIE !!! NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIĘ ZDJĘCIE WOJTKA  NA KTÓRYM JEST MARCIN SKUCZ W BŁĘKICIE I UNIESIENIU , SUPER . NIE BEDĘ ZASMIECAŁ FORUM  FOTOGRAFICZNĄ AMATORSZCZYZNĄ , ALE ZOBACZCIE JAK TO BYŁO :( JAKOŚC NIENAJLEPSZA ALE CÓŻ)
 NOOK - DLA MNIE NR 1 TEGO KONCERTU
http://www.youtube.com/watch?v=4DFxWWksoTY

MAMA SELITA
 http://www.youtube.com/watch?v=F1khP-cAYf4
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz, 2010, 00:53:42 wysłana przez xmen »

Marcinowy

• Gość
« Odpowiedź #46 dnia: 07 Wrz, 2010, 09:03:06 »
NOOK zagrał najlepszy koncert jaki widziałem z ich udziałem! :) Każdy zespół wyróżniał się na tle innych, ponieważ każdy był bardzo "inny".
Zamierzeniem było zaprosić zespoły z różnych klimatów i tak było. SUM jest elastyczny, otwarty na różne gatunki i smaki muzyczne ;) jednakże nie na wszystkie...   :D
Już teraz mogę napisać, że 14 listopada zagości w naszym mieście Apteka, która obchodzi swoje 25 lecie! Zespół bardzo ciekawy i myślę, że warto zobaczyć i usłyszeć ten koncert! Możliwe, że dołoży się jakiś lokalny band do Apteki ;) Oprócz tego chciałbym zorganizować koncert zespołu Pogodno... myślę tylko, że to kwestia czasu, może nawet w tym roku uda się zrealizować  zamierzenia!  :)
Rzeczywiście brakuje w naszym mieście miejsca takiego jak tzw. PTTK, z lat 90tych.
Gdyby SUM miał stała miejscówę  byłby znaczącym miejscem na mapie koncertowej Polski (jak mówi słusznie Fikou).
Ale SUM jest energiczny i nie ma stałego miejsca... krąży i pływa sobie po różnych wodach i nabiera doświadczenia.
Jeszcze zrobi się naprawdę "grubego" SUMa!
Pozdrawiam,
MS

PS dzięki Wojtek za miłe słowa ;)
PS 2 chciałeś, żeby był NOOK, mówiłem że będzie... i był! Taki koncert życzeń  8) Pzdr   

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #47 dnia: 07 Wrz, 2010, 12:25:43 »
Jeżeli Marcinowy spałniasz życzenia  ;D to ja chcę na SUM-ie DEZERTERA, Świat Czarwnic i cos metalowego np. Romka Kostrzewskiego i KATA.  I pytanie Czy masz mozliowść nabycia debiutu NOOK-a? Jeżeli tak to proszę napisz na PW albo jak chcesz to tutaj opisz procedure zakupu.MOże kilku chetnych na płytke sie znajdzie. Na MySpac-ie szukałem ale nie znalazłem.
A no i jeszcze jedno małe zyczenie - może Riverside i Votum byście ściągneli ::)

Rogi w górę
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz, 2010, 12:32:45 wysłana przez MORDUK »
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Offline TuneR

• Mega Poster
« Odpowiedź #48 dnia: 07 Wrz, 2010, 12:55:16 »
Riverside i Tides From Nebula :) Na Comę też myślę, że nikt by się nie pogniewał :)
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz, 2010, 12:59:59 wysłana przez TuneR »

Drummah

• Gość
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz, 2010, 15:15:26 wysłana przez the_mask »

Marcinowy

• Gość
« Odpowiedź #50 dnia: 07 Wrz, 2010, 14:33:42 »
Tutaj płytka Nooka, bez czekania na przesyłkę. Janek: jan@cyjan.net
Mój żarcik z koncertem życzeń zadziałał  ;)
Hmm... myślałem o Dezerterze też, chyba nawet dzwoniłem do ich menago...  Coma ceni się trochę już bardziej ale wszystko jest realne bardziej lub mniej ;)
Riverside lubię - ciekawe granie... Tylko ciekawe jakie zainteresowanie byłoby takimi koncertami?
Wstęp kosztowałby więcej niż 10 pln zapewne...
Moje typy, takie bardziej realne to jak na razie: Pink Freud, Bajzel, Pogodno, Apteka, Tymon&Transistors, może Armia lub Dezerter właśnie (?) Świat Czarownic, nie wiem czy gra ten projekt teraz (?) ale byłem swego czasu na ich koncercie ;) 
Pozdrawiam,
M.

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #51 dnia: 07 Wrz, 2010, 15:39:42 »
PS 2 chciałeś, żeby był NOOK, mówiłem że będzie... i był! Taki koncert życzeń  8) Pzdr   

Nook to było takie życzenie realistyczne - tak się mi zdawało przynajmniej...
A co ja tu widzę?! O Aptece pisałem już wyżej. Ale Pogodno (mógłbym o tym zespole napisać elaborat, ale dajmy spokój) to by było już coś naprawdę z wysokiej półki!! A z najwyższej polskiej => Pink Freud. Co ciekawe 13 sierpnia 2008 roku byliśmy z Kasią na tym supertrio w Sejnach w towarzystwie m.in z... Marcina i Janka z NOOK   ;)
Bez bicia przyznaję, że zamiast Tymon&Transistors wolałbym jakiś projekt jazzowy Tymańskiego...
Lista życzeń mogłaby być bardzo długa (Strachy na lachy, coś ze sceny folkowej, metalowej i tak dalej, i tak dalej) ale póki co na tym skończę...

Offline MORDUK

• Super Poster
« Odpowiedź #52 dnia: 07 Wrz, 2010, 17:00:59 »
Tutaj płytka Nooka, bez czekania na przesyłkę. Janek: jan@cyjan.net

Dzieki za emalie do płytki.

PZDR
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Drummah

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: 07 Wrz, 2010, 22:31:03 »
Jakkolwiek je nabędziecie. Dzięki za wsparcie.

Marcinowy

• Gość
« Odpowiedź #54 dnia: 08 Wrz, 2010, 10:42:19 »
nook@nook.art.pl
pod powyższym adresem można spróbować skontaktować  się  w sprawie CD :)
« Ostatnia zmiana: 08 Wrz, 2010, 12:54:42 wysłana przez the_mask »