Autor Wątek: „Kraina wody i nieba – Suwalszczyzna jaką znam…” wystawa fotografii Antoniego Ko  (Przeczytany 1649 razy)

Offline Bibliofil

  • Nowy
  • Wiadomości: 6
Od 18 maja w Galerii Akademickiej PWSZ można oglądać wystawę fotografii Antoniego Kowalewskiego pt. „Kraina wody i nieba – Suwalszczyzna jaką znam…”

Kraina północno-wschodniej Polski, władana wodą, niebem i przyrodą znalazła się w centrum obiektywu młodego suwalskiego fotografika. Piękno tej Ziemi uchwycił przemierzając ją rowerem. Jak sam mówi: „rower jest moim nieodłącznym środkiem transportu, dzięki któremu mogę szybko i z wielką przyjemnością przemieścić się w wyjątkowe miejsca. Szczególnie cenię sobie miejsca o dużych różnicach wysokości, do których wiodą boczne ścieżki wijące się wśród wzgórz. Przemierzanie wielu kilometrów w poszukiwaniu unikalnych kadrów pozwala pokazać uroki Ziemi suwalskiej od innej strony - dróg polnych, rzadko uczęszczanych - tej mniej znanej”.

Zatem zapraszamy do poznania tych mniej znanych rejonów naszej Suwalszczyzny
z perspektywy Antoniego Kowalewskiego.

Wystawę będzie można oglądać do 18 czerwca w godzinach od 8.00 do 18.00 w holu Biblioteki PWSZ w Suwałkach, ul. Noniewicza 10. Ponadto część zdjęć z wystawy można podejrzeć na stronie www.antonikowalewski.pl.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2012, 07:49:18 wysłana przez the_mask »

Offline Przemysław Antoniewicz

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
Zdjęcia, choć nie pokazują nawet jednego człowieka, wspaniale oddają piękno różnorodności naturalnego krajobrazu suwalskiego. Mimo, że wykonane w kolorze, mają w sobie tajemniczość starej sepii. Aż dziw, że mamy jeszcze w Polsce takie krajobrazy !

Przemysław Antoniewicz, Warszawa