Autor Wątek: [serial] Czas Honoru (Cichociemni)  (Przeczytany 28305 razy)

Offline gaga

• - VIP -
Odp: [serial] Czas Honoru (Cichociemni)
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Kwi, 2009, 14:50:36 »
noka! Oglądałam powtórki ''Czas Honoru'' i miałeś rację film dziwnie zrobiony.Dobrze by się oglądało ,gdyby leciał jako film a tak chwilami patrzyłam na kolejny odcinek i wydawało się,że już go widziałam ,łatwo można było przewidzieć kolejność akcji .Ten numer z zgubą dowodu był aż śmieszny,młoda Damięcka wyglądała dość poważnie .Ostatnie sceny z uwolnienia Władka też była do przewidzenia ,że coś się musi wydarzyć. Ja myślę ,że ciągu dalszego nie będzie. [A polski Brad Pitt jest w porządku  :P]

Offline bartleo

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Kwi, 2009, 19:51:51 »
Teraz mało jest filmów w których nie można przewidzieć biegu wypadków.

Mi osobiście podobał sie ten serial, choć jak pisze gaga jako film fabularny byłby pewnie fajniejszy.

Jest to jedna z lepszych produkcji telewizji polskiej. Wydaje się być lepszy od Twierdzy Szyfrów Wołoszańskiego.
bartleo

Offline szaher

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Maj, 2009, 08:13:30 »
Pewnie że był lepszy  od twierdzy szyfrów , młodzież się chociaż dowiedziała kim byli Cichociemni , chociaż moim zdaniem kiepsko się skończył  >:( mam nadzieje że TVP ruszy z produkcja kolejnych odcinków tego Serialu

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Maj, 2009, 16:22:43 »
Druga część-Czas Honoru -drugi sezon się kręci ,podobno od września w TVP 2 zobaczymy już ciąg dalszy.Nastąpią małe zmiany ,nie zobaczymy Maji Ostaszewskiej w postać Wandy wcieli się Magdalena Różczka,w roli oficera Gestapo Larsa Rainera wystąpi Piotr Adamczyk.
Obejrzymy 13 odcinków -drugiej części. Wobec tego czekamy :P

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Cze, 2009, 18:05:09 »
Do postaci znanych z pierwszej serii Czasu Honoru -dojdzie również Danuta Stenka -jako agentka kontrwywiadu Margaret.Czekamy na wrzesień.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Cze, 2009, 17:36:29 »
Wakacje !!!!!!!!! i jak myślicie ,mamy wszelkie powtórki ,wobec kto jest niedoinformowany to,podaję do wiadomości ,że dziś o godz. 20.05 na TVP 2 zaczyna się pierwszy odcinek z 2008r Czasu Honoru -tyt.odcinka: Skok

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Wrz, 2009, 22:26:13 »
Drugi odcinek drugiego sezonu, a tu cisza jak po śmierci organisty. Nie oglądacie tego serialu  ???

Ok, postaram się coś wykrzesać

Dopiero w połowie odcinka zauważyłem, że Ostaszewska już nie gra  ;)  Jak można się było domyślić major nie przeżył postrzału i tym samym pożegnał się z widzami. Do obsady dołączył Olbrychski, którego gra niespecjalnie mnie przekonuje (albo dano mu wyjątkowo sztywną postać do kreowania). Najbardziej podchodzą mi aktorzy grający niemieckich oficerów i gestapowców - idealnie dobrane "gęby".

Po drugim odcinku widać, że naszym chłopakom krzywda się chyba nie stanie.  Robią Niemców "w konia" jak Janek (zwany Klossem). Dodatkowo wątki miłosne rozmiękczają nieco klimat. Jak zaczynam oglądać "Czas Honoru" przypomina mi się inny serial - "Kolumbowie". Może w "Cichociemnych" doświadczymy jeszcze podobnej dramaturgii i emocji.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Wrz, 2009, 22:37:32 »
Wypraszam sobie !  :P Piszesz ,że gęby idealnie dobrane do ról gestapowców. Nie wiem ,czy już ukazał się Piotr Adamczyk ,przecież to taka poczciwa twarz,a ma grać gestapowca. O Ostaszewskiej pisałam ,widać jaką masz pamięć  ;D A co do oglądania ,to znowu wchodzi mi na ''Taniec z gwiazdami'' a to mnie bardziej interesuje. Jeszcze trochę a będę oglądała powtórki. Dziś oglądałam w reklamie Olbrychskiego [mój rówieśnik] był przyodziany w prochowczyk ,który faktycznie dodał mu latek.
Podobno w tej części ma być dużo wątków miłosnych ,wobec tego napewno póżniej obejrzę ;)

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Wrz, 2009, 22:40:16 »
Podobno w tej części ma być dużo wątków miłosnych

Nie załamuj ....  :-\

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Wrz, 2009, 22:43:42 »
Przecież ,to jest nafajniesze  :P

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Wrz, 2009, 22:51:46 »
wątki miłosne bez Damięckiej mnie nie interesują  :P

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Wrz, 2009, 23:47:16 »
Żartujesz? Może się w tej kwestii nie znam ,bo patrzę na to z babskiej strony.Mnie wystarczy Maciek Zakościelny  :P

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Wrz, 2009, 22:08:39 »
Z racji swego zainteresowania czasami wojennymi powinien mi się ten serial podobać, ale.. jakoś mnie do siebie nie przekonał  ???

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Wrz, 2009, 00:20:24 »
Dla wszystkich fanów serialu : 3 października br.o godz.19.05 na TVP 2 odbędzie się widowisko muzyczno-poetyckie pt.Gdzie są hłopcy...;z udziałem aktorów biorących udział w serialu ''Czas honoru''.Program będzie trwał 50 minut.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Wrz, 2009, 01:57:36 »
Dla każdego coś fajnego   :P;  oraz obraz z nowej części   :