Autor Wątek: [film] Ciekawostki filmowe  (Przeczytany 18320 razy)

Offline gaga

• - VIP -
Odp: [film] Ciekawostki filmowe
« Odpowiedź #75 dnia: 11 Wrz, 2012, 22:43:08 »
Wielu z nas pamięta polski serial pt.Zmiennicy. W filmie w jedną z głównych ról wcielał się aktor-Mieczysław Hryniewicz.

Słynny żółty fiat z numerem 1313 utkwił w pamięci pewnemu młodemu człowiekowi,który jest zapaleńcem motoryzacji i wymarzył sobie,że do ślubu pojedzie takim wozem.  Odrestaurował starego Fiata 125p, boczny numer 1313 i był gotów pojechać tym  samochodem ze swą wybrankę do ślubu. Mieczysław Hryniewicz dowiedział się o tym zamiarze i podjął się po raz kolejny roli taksówkarza.
31 sierpnia odnowionym autem, w koszulce na wzór tej z serialu,p.Hryniewicz zawiózł młodych do kościoła w Koninie.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #76 dnia: 02 Sty, 2013, 22:43:21 »
Dzisiaj ''latając'' po kanałach telewizora natrafiłam na kanale Filmbox film pt. '' Zatańcz ze mną'' . Jak już kilka razy wspominałam, uwielbiam ten film. Okazało się,że film był produkcji japońskiej, więc tym bardziej mnie zainteresował. Jednak oglądając przez chwilę, doszłam do wniosku,że fabuła filmu jest taka sama, ale zmęczyli mnie aktorzy ;)  wszyscy tacy sami, jacyś smutni, nie potrafiłam dojrzeć w nich żadnego amanta, a aktorki .....może dopatrzyłabym się urody, ale ni jak się miały do Jennifer Lopez. Oprócz tego zabrakło wspaniałej muzyki.. jednym słowem zrobione ''po japońsku''. Znudziłam się dość szybko.

Na takim filmie nie mogłabym się popłakać, tak jak na wersji amerykańskiej. Brakło mi mojego ulubieńca, jakim jest  Richard Gere  :P ''

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #77 dnia: 25 Maj, 2013, 22:35:44 »
Jerzy Janeczek- nazwisko tego aktora nie jest bardzo popularne. Natomiast postać w jaką się ten aktor wcielił, zna chyba każde dziecko. Niezapomniany Witia Pawlak- pod koniec lat 80-tych został zwolniony z teatru i nie mając kolejnych propozycji, zdecydował się na emigrację do Stanów Zjednoczonych. Grywał tam dla Polonii, robił meble, rozwoził pizzę, ale ciągle marzył o powrocie do kraju.
Marzenia się spełniły i na Festiwalu Polskich Komedii w Lubomierzu otrzymał nagrodę za rolę w ''Samych Swoich''
Od czasu powrotu do kraju zagrał w filmie pt.''Kret''

Głos Wielkopolski-A.Tomczak

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/w-stanach-robiem-meble-i-rozwoziem-pizze_220094.html

http://www.sami-swoi.com.pl/index.php/article/133