Autor Wątek: Regulamin Konkursu RWE  (Przeczytany 4471 razy)

Offline noka

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4515
  • Płeć: Mężczyzna
Regulamin Konkursu RWE
« dnia: 14 Paź, 2009, 13:05:05 »


REGULAMIN
KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO RWE Polska

1.Konkurs fotograficzny organizowany jest przez RWE Polska SA na stronie internetowej Forum Suwałki

2. Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie, które w podanym terminie nadeślą autorskie prace oraz spełnią warunki konkursu określone w regulaminie. Do konkursu nie mogą przystąpić pracownicy RWE Polska.

Komentarz Osoby niepełnoletnie mogą być reprezentowane przez rodzica. Wówczas w zgłoszeniu proszę podać także dane rodzica.

3. Konkurs został ogłoszony przez RWE Polska. Prace autorskie należy przesyłać do dnia 19.10.2009 r., godzina 20.00. Zakończenie konkursu nastąpi 21.10.2009r, godzina 12.00.

Limit zdjęć Jeden uczestnik może zgłosić na konkurs maksymalnie 5 zdjęć.

4. Zadaniem konkursowym jest nadesłanie autorskiej fotografii wiatraków z Farmy Wiatrowej w Suwałkach.

Komentarz Tematyka zdjęć może obejmować zarówno wiatraki kompletnie zmontowane, jak też w fazie budowy

5. Przesłane na konkurs fotografie mogły być wcześniej publikowane.

6. Format prac – do wyboru:
-   zdjęcia czarno-białe i barwne – wysokiej jakości. Nadesłany plik powinien mieć minimum 2 – 3 mpx


Komentarz Minimalna rozdzielczość zdjęcia to 1600x1200 px

7. Każde zdjęcie należy wysłać na adres mailowy: konkurs@forum.suwalki.pl . Do przesyłanej pracy należy dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane teleadresowe.

Komentarz Dane o których mowa wyżej nie będą podawane publicznie i pozostaną tylko do wiadomości organizatora. Autorzy zdjęć mogą występować pod pseudonimami (nickami). Jeśli jednak autor zdjęć zechce występować pod własnym imieniem i nazwiskiem - proszę o zgłoszenie tego faktu w e-mailu ze zdjęciem.

8.  Nadesłane prace zostaną ocenione przez użytkowników z Forum Suwałki. Użytkownicy na podstawie ankiety wybiorą  najciekawsze prace do dnia 21.10.2009 r. (godz. 12.00), a ich autorom zostaną przyznane nagrody.

Użytkownicy przyznają nagrody za pierwsze i drugie miejsce oraz wyróżnienia  na podstawie zasad w uchwalonym przez siebie regulaminie działań.


9. Nagrody w konkursie:

I miejsce
- IPod shuffle 4GB
- możliwość nazwania wiatraka wybranym przez siebie imieniem oraz udział w uroczystości otwarcia Farmy Wiatrowej w Suwałkach, w czasie której zwycięzca odsłoni tabliczkę pamiątkową


Wyróżnienia
- 5 zestawów gadżetów firmy RWE Polska


Nagrody zostaną przekazane laureatom najpóźniej w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu.


Nagrody Jednemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda za zdjęcie, które uzyska największą ilość głosów. W przypadku zgłoszenia wielu zdjęć, głosy oddane na pozostałe zdjęcia uczestnika nie będą brane pod uwagę.

10. Wyniki konkursu oraz najciekawsze prace zostaną opublikowane na Forum Suwałki. Organizatorzy mają prawo wykorzystać nadesłane prace do własnych celów promocyjnych.

11. Z chwilą przyznania nagród autorom zwycięskich prac, o których mowa w pkt 9 niniejszego regulaminu, organizator i sponsor konkursu otrzymuje prawo do wykorzystania nagrodzonych prac we własnej działalności, w tym działalności promocyjnej i reklamowej, na wszelkich polach eksploatacji znanych w momencie rozstrzygnięcia konkursu. Laureaci konkursu zobowiązują się, że nie będą wykonywali praw osobistych do prac w sposób sprzeczny z interesem organizatora ani bez porozumienia z nim.

12. Organizator nie zwraca prac nadesłanych na konkurs za wyjątkiem przeźroczy oraz nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub zaginięcie nadsyłanych prac drogą pocztową.

13. Nadesłanie autorskiego fotoreportażu przez uczestnika konkursu pod wskazany adres oznacza, że wyraża on zgodę na opublikowanie swojej pracy oraz autorstwa (pseudonim lub imię i nazwisko)  na liście wygranych, w sytuacji gdy stanie się laureatem konkursu.
Uczestnik konkursu jednocześnie oświadcza, że nadesłana praca jest jego autorstwa, a prawo do rozporządzania nią nie jest w żaden sposób ograniczone prawami osób trzecich.

14. Prace autorskie należy przesyłać pod adresem:

konkurs@forum.suwalki.pl

15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad niniejszego regulaminu.

« Ostatnia zmiana: 02 Sty, 2010, 21:57:12 wysłana przez noka »