Ankieta

Najlepszy operator komórkowy to:

Plus
2 (12.5%)
Orange
7 (43.8%)
Play
4 (25%)
T-Mobile
3 (18.8%)
Heyah
0 (0%)
W rodzinie
0 (0%)
tuBiedronka
0 (0%)

Głosów w sumie: 15

Autor Wątek: Telefonia Komórkowa  (Przeczytany 12901 razy)

Offline Ula

• Stały Bywalec
  • **
Odp: Telefonia Komórkowa
« Odpowiedź #135 dnia: 04 Lip, 2012, 15:20:02 »
Może ja odpowiem - o Orange  ;)
Dziś w salonie powiedzieli mi, że ta zmiana nadajników miała skończyć się w zeszłym tygodniu, ale trwa do dzisiaj i oni sami nie wiedzą, kiedy wszystko zostanie zrobione (w sumie jak zwykle). W każdym razie, pan polecił mi dzwonić na *100 i składać reklamację, oby tylko od rachunku odliczyli sensowną kwotę, a nie jakieś 20gr :)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #136 dnia: 04 Lip, 2012, 17:36:40 »
Piszecie o telefonach i ich połączeniach. Od trzech lat mam telefon w Orange i na moje potrzeby zupełnie mi wystarcza. Owszem miałam krótki epizod, że nie mogłam wysyłać MMS-ów, ale to już minęło.
Jednak na przełomie kwietnia i maja przeszłam na  internet  bezprzewodowy z Ery na Orange i od tego czasu przechodzę mękę. Bardzo często całkowicie nie mam zasięgu, natomiast jeśli się połączyłam np. z naszym forum, to gdy chciałam przejść do innego wątku od razu ukazywała się informacja, że brak połączenia z internetem.  Wiem, że mój laptop działa już 5 lat, jednak gdy córka przyniosła swoją nówkę, takie same informacje ukazywały się u niej.
Zaniosłam mój sprzęt do naprawy, i zamierzam coś  reklamować, to muszę mieć sprzęt sprawdzony i sprawny. Chłopak wszystko odinstalował i dokonał nowej instalacji. Mała poprawa nastąpiła, ale co 10 minut nie mam zasięgu. On sam twierdził, że bardzo powoli chodzi. Kombinował, że może być przyczyną moja Vista Basic. Jednak nie będę zmieniała nowego programu, skoro na innym operatorze mój laptop działa.
Wczoraj rozmawiałam ze znajomą, która potwierdziła moje uwagi. Próbowała po długiej przerwie odpalić swój internet z Orangu i zero kontaktu. Chciała sprawdzić, jak u niej to wygląda. Kiedyś była zadowolona.
- Obecnie pracuję na Erze i nie mam żadnych problemów. Natomiast powracając do kontaktów telefonicznych z nr 100 lub infolinią, to powiem jedno- ‘’można się załamać  ‘’ .Poruszyłam  ten temat będąc w salonie, dziewczyna  potwierdziła moją opinię.

Offline suw8

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #137 dnia: 04 Lip, 2012, 17:53:12 »
Z internetem bezprzewodowym tak często jest. Zasięg zależy m.in. od odległości od nadajnika, ale to raczej nie powinno stanowić problemu, bo tych nadajników jest bardzo dużo, a w dużych miastach tym bardziej. Mimo tego są miejsca gdzie internet bezprzewodowy nie działa wcale lub są z nim problemu typu gubienie zasięgu. 
Internet bezprzewodowy najlepiej brać na próbę z możliwością rezygnacji po kilku dnia. Kiedyś w PLAY była taka możliwości (nie wiem jak jest teraz) i sam z tego skorzystałem. Działa bez problemu w Suwałkach i kilku innych miastach.

Offline Ula

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #138 dnia: 04 Lip, 2012, 21:56:40 »
Natomiast powracając do kontaktów telefonicznych z nr 100 lub infolinią, to powiem jedno- ‘’można się załamać  ‘’ .Poruszyłam  ten temat będąc w salonie, dziewczyna  potwierdziła moją opinię.
Dodatkowo właśnie dowiedziałam się, że u mnie wykonanie telefonu na *100 kosztuje 1,50zł i to pewnie za minutę, a nie za całość połączenia, więc chyba sobie daruję tę reklamację, bo więcej wydam na wyjaśnianie spawy niż dostanę w ramach rekompensaty.
A tak nawiasem, do tej pory zawsze byłam zadowolona z Orange, ale mając przy nowej umowie smsy za 66gr.. muszę przecierpieć dwa lata i przechodzę jednak do Play :)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #139 dnia: 04 Lip, 2012, 23:04:03 »
Ula, chyba masz rację,bo ja sprawdzałam moje połączenia i za moją reklamację zapłaciłam ponad 8 zł.

Z moim internetem przeszłam specjalnie do Orange,bo chciałam mieć wszystko u jednego operatora tzn.komórkę i obecnie stacjonarny [po połączeniu]. Nacięłam się,ale będę walczyła.

« Ostatnia zmiana: 04 Lip, 2012, 23:07:47 wysłana przez gaga »