Autor Wątek: Flaga  (Przeczytany 13169 razy)

Offline fcfadom

• Weteran
Flaga
« dnia: 04 Maj, 2010, 17:03:22 »
tutaj  wpisujcie swoje pomysły na flagę .
« Ostatnia zmiana: 12 Sie, 2010, 06:38:53 wysłana przez the_mask »

Offline noka

• Administrator
Odp: Flaga
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maj, 2010, 17:35:44 »
Przy zakładaniu nowych wątków proponuję się nieco do tego przygotować. Jest to kolejny temat, w którym autor liczy na opinie innych użytkowników, nie przedstawiając własnych.

W różnych miejscach niniejszego działu padały propozycje na temat wyglądu flagi klubowej. Może warto byłoby zebrać te wypowiedzi i wkleić je tutaj w formie cytatów. Wówczas mielibyśmy już sensowny zaczątek dyskusji.

Jak już wcześniej deklarowałem, zgłoszę swój projekt jeśli już ustalimy ogólny wygląd flagi.

Offline z bieguna

• Weteran
Odp: flaga
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Maj, 2010, 18:11:21 »
proponuje zrobić zrzutkę na flagę i przesłać projekt do wykonania dla firmy,może ktoś wrzuci projekty flag na forum i wspólnie zagłosujemy która jest ok?
moim zdaniem jedna musi być z herbami Suwałk i klubu a na środku duży prosty napis Ślepsk.

a druga..może być wspólnie z kibicami z Augustowa np. flagą wyjazdową.
Zrobić herb Augustowa i Suwałk i napis dwa miasta jeden klub czy coś w tym stylu..

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Maj, 2010, 19:16:36 »
Jak rozumiem ma to być flaga wieszana jako transparent (prostokątna), a nie np. na drzewcu ?  :) 

Jak bym widział jedną flagę suwalsko- augustowską czy jak ktoś woli augustowsko- suwalską wg poniższej koncepcji:

Ś L E P S K

herb miasta 1   +  herb ślepska + herb miasta 2

slogan kibiców

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Maj, 2010, 19:42:11 »
a może ktoś ma trochę czasu wrzuci projekty i będzie głosowanie?

Offline Rockers

• Mega Poster
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Maj, 2010, 19:43:42 »
Ze swojej strony mogę powiedziec, że miałem zrobic flagę, mam materiały - ale jeżeli chcemy na przyszły sezon miec porządna flagę, to trzeba liczyc się z kosztami około 60 zł/mkw.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Maj, 2010, 20:43:47 »
Ok, poniżej zrobione naprędce wizualizacje sugerowanej wyżej koncepcji.

W nagłówku - nazwa klubu - czyli komu kibicujemy
Na środku skąd jesteśmy czyli herby: Augustowa (historia, tradycja, pochodzenie) + Klubu + Suwałk (współczesność)
Na dole slogan: coś od kibiców dla pokrzepienia zawodników.

Niestety nie wiem jak powinna wyglądać prawdziwa kibicowska flaga, ale chyba tego typu symbolika zawsze się przewija.

To jeszcze nie finalna propozycja. To propozycja propozycji.  :)

i wersja light  ;)

Offline janusz

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Maj, 2010, 08:03:51 »
Noka-jako administrator i animator sportu właściwy człowiek na właściwym miejscu ,szacunek wielkie dzięki za pomoc ,propozycje flag ok,ale trzeba wspomieć o fan klubie np koszulki  ,na fotkach jest .Dziękuję za współpracę ,lecę do UK zrobić na sprzęt foto. DO zobaczenia .

Offline fcfadom

• Weteran
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Maj, 2010, 13:39:35 »
ja mam pytanie gdzie można kupić trąbkę  z napisem Ślepsk Suwałki ??
a co do flagi to znalazłem kontakt to pani z Suwałk która robi flagi i sztandary
http://katalog.pf.pl/Suwa%C5%82ki/FLAGI-W10P0R10C-m09.html

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Maj, 2010, 13:56:25 »
trabki z napisem Ślepsk -Suwałki rozdawał klub kibicom na meczu ;) do kupienia chyba nie ma.

Offline MAM

• Super Poster
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Maj, 2010, 17:03:11 »
noka- mi się bardziej podoba ta na białym tle, a jeżeli ta w niebieską szachownicę to  myślę (ale to tylko moje zdanie) że szachownica mogła by być większa. Ale obie propozycje mi się podobają. Myślę że to by się lepiej prezentowało na barierkach jako baner,to jest takie ładne kolorowe,będzie bardziej czytelne. ;).Co wy na to?

Offline mariusz20211

• Weteran
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Maj, 2010, 17:52:26 »
Też bardziej by to pasowało na baner niż na flagę.... a co do wersji to obie są dobre ;)
Literka M    Literka K   Literka S     Jak  MKS   ;D

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Maj, 2010, 18:53:06 »
No właśnie dlatego pytałem czy ma to być flaga na drzewiec, czy do powieszenia na barierkach - czyli baner. Żeby nie było wątpliwości - to jest projekt banera. Próbowałem z szachownicą 2 i 4 razy większą, ale wówczas nie wygląda to najlepiej. Krój czcionki, wielkość, kolor itp. można oczywiście zmienić. Najważniejsze żeby wymyślić dobrą koncepcję banera/flagi (i slogan)

Offline z bieguna

• Weteran
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Maj, 2010, 18:57:22 »
projekt noki jest już w miarę ale to nie to..proponuję zmienić trzcionkę na bardziej wymyślną .
Co do kibicowania Ślepskowi to i kibicują Sejny i Olecko.
Moim zdaniem musi być flaga z herbem tylko Suwałk a druga zakupiona wspólnie z kibicami z Augustowa ale po ich zgodzie bo na razie nie widać czy oni by chcieli mieć taką flagę?
Więc może najpierw dopracujmy flagę suwalszczaków a jak koledzy z Augustowa się podepną to będziemy z nimi wspólnie debatować nad flagą.
A może Suwalszczyzna za Ślepskiem ?
herb klubu i powiatów ..pomysłów jest setki wybierzmy po wspólnych opiniach najlepszą!

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Maj, 2010, 19:12:29 »
Czcionkę zmienić to najmniejszy problem.  ;)

Jeśli chodzi o flagę na drzewcu typu chorągiew do  "machania" na trybunach to może faktycznie - niech kibice każdego miasta zrobią wg swego uznania.

Natomiast baner na barierki powinien być uzgodniony wspólnie. Wówczas slogan "Suwalszczyzna za Ślepkiem" trzeba by zastąpić hasłem bardziej uniwersalnym, z którym wszyscy będą się utożsamiać bez względu na miejsce zamieszkania.