Autor Wątek: Kasa w błoto kontra dobre inwestycje  (Przeczytany 2568 razy)

coś z tąd

  • Gość
Kasa w błoto kontra dobre inwestycje
« dnia: 01 Sie, 2008, 15:59:17 »
Czy ktoś z Was widział może wywaloną kasę w błoto na terenie miasta??
Mam taki przykład mianowicie na skrzyżowaniu Świerkowej z Modrzewiową w trawniku zamontowany jest stojak dla rowerów oczywiście zarośnięty trawą bo nie sposób w nim wykosić trawę jeszcze rok temu była tam tabliczka informująca o refundacji inwestycji z pieniędzy Unii Europejskiej ale ktoś zdjął tą tabliczkę.{może ze wstydu :-[}Drugi taki kwiatek jest na Szpitalnej na przeciw szpitala koło postoju taksówek na pewno jest ich więcej ja widziałem tylko te dwa.Ten co ustalał lokalizacje tych stojaków to myślał chyba że ludzie konie będą wiązać do tych stojaków albo kozy??No cóż trzeba uważać na kogo się oddaje głos!!??
« Ostatnia zmiana: 02 Sie, 2008, 21:59:15 wysłana przez noka »

Offline noka

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4515
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kasa w błoto
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sie, 2008, 22:32:26 »
Chwilowo nie przychodzą mi do głowy inwestycje lub wydatki wskazujące na rażącą niegospodarność Ratusza.
Myślę, że dla równowagi możnaby dopisywać również udane projekty, aby mieć pełniejszy i bardziej obiektywny obraz działań UM.

Więc moja propozycja jest taka: lekka modyfikacja tematu głównego np.: -> "Kasa w błoto kontra dobre inwestycje" .Każdy dopisując nowy  post bedzie mógł w nim dowolnie zmienić temat odpowiedzi wskazujący czy będzie dotyczył dobrych czy złych inwstycji. Nie chcę jednak na siłę zmieniać Twego tematu. 
Co o tym sądzisz?coś z tąd

  • Gość
Odp: Kasa w błoto??
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sie, 2008, 21:36:09 »
Nie mam nic przeciwko temu żeby zmienić  ;)Chciałbym też zobaczyć pozytywy pracy "Ratusza" chociaż wiem że jest też dużo negatywnych działań które drażnią mieszkańców miasta ::)Ale poczekamy zobaczymy.Chociaż te stojaki to rażący negatyw nie sądzicie ??? No i te suwale sprzedane przez internet { te srebrne} chciałem kupić ale cóż zabrakło dla Suwalczan  ???No cóż w końcu promocja Suwałk jest potrzebna i to bardzo ;D Pozdrowienia dla moderatora i wszystkich aktywnych na forum :-*

Offline noka

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4515
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kasa w błoto kontra dobre inwestycje
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sie, 2008, 22:05:21 »
Ok, zmienione.

Dla Suwali moim zdaniem duży (+) za pomysł  i mały (-), że tak malo zrobili  8).
Czytałem gdzieś, że niektórzy suwalscy kupcy biorący udział w programie nie odnotowali jeszcze płatności Suwalami. Czyli posiadacze zachowali je na pamiątkę.

Stojaki rowerowe nie rzuciły mi sie w oczy - może to właśnie dobry argument, że są w niewłaściwym miejscu.