Autor Wątek: Strona dot. inwestycji na Suwalszczyźnie  (Przeczytany 1268 razy)

Offline AdrianSuvalkai

  • Stały Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 195
Strona dot. inwestycji na Suwalszczyźnie
« dnia: 20 Gru, 2009, 11:18:43 »
Witam. Może większość użytkowników tego forum mnie nie zna, jednakże regularnie tutaj zaglądam. Głównie interesuje mnie rozwój Naszego Miasta i inwestycje które w Nim powstają, dlatego częściej udzielałem się na innym forum, gdzie motywem przewodnim są właśnie inwestycje. Co do tego forum, imponujący jest wątek o największej inwestycji na Suwalszczyźnie czyli Parku Wiatrowym. Warte pochwały jest także to, że owocem waszej działalności jest strona internetowa o suwalskich wiatrakach. Tego wam muszę pogratulować.

Dobrze, ale pora przejść do meritum. ;) Forma zwyżkowa suwalskich inwestycji w 'ostatnim czasie' i widoczny gołym okiem rozwój miasta na lepsze spowodował rosnące zainteresowanie. Na "tym drugim forum" zebraliśmy grupkę stale udzielających się użytkowników. Z jednym z nich, doszliśmy do pomysłu stworzenia strony internetowej właśnie o suwalskich inwestycjach. Jednak przedstawiony pomysł nie znalazł tam odzewu. Zamieszczam linka do tamtejszej mini dyskusji. W ów dialogu nie zgłosił się nikt kto by chciał wziąć udział w przedsięwzięciu. Dlatego wraz z Szymonem podjęliśmy decyzję, że warto tutaj przedstawić ten pomysł. I tak doszło do tego wpisu.

W skrócie: Jeśli ktoś jest zainteresowany tą tematyką i chciałby wziąć w tym udział proszę się o zgłoszenie się w tym wątku bądź tamtejszym na tamtym forum. Powstała nawet stronka z zarysem koncepcji - http://suwalszczyzna.ocom.pl/. Oczywiście layout stronki jest do zmiany, tak samo jak adres - tylko chcemy by była to decyzja całej grupy, a nie dwóch użytkowników. Dlatego ów stronkę proszę traktować jako zarys oraz koncepcję. Zapraszam do dyskusji.

PS do Noki: Proszę nie traktować tego tematu jako reklamę "tego drugiego forum" czy jakkolwiek strony "suwalszczyzna.ocom.pl" i nie usuwać tego wątku, ponieważ zamieszczone linki służą jedynie przedstawieniu tego tematu a nie jakiejkolwiek reklamie. Razem  działajmy na rzecz rozwoju Suwałk :)

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.suwalki.pl

Offline noka

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 5258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Strona dot. inwestycji na Suwalszczyźnie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Gru, 2009, 20:21:12 »
Witam

Wątek przenoszę do działu ze stronami WWW. Zakładam, że będziemy tu dyskutować o powstawaniu nowej strony internetowej, a nie o inwestycjach w Suwałkach (do tego mamy odrębny wątek na Forum -> Inwestycje w Suwałkach)

Cytuj
..... Jednak przedstawiony pomysł nie znalazł tam odzewu ... W ów dialogu nie zgłosił się nikt kto by chciał wziąć udział w przedsięwzięciu ...
Szczerze przyznam, że jestem trochę zdziwiony tak małym zainteresowaniem Twoim pomysłem. Suwalscy "urbaniści" na SSC stanowią bardzo zwartą i zżytą grupę, która bez problemu podołałaby takiemu projektowi.

Cytuj
Oczywiście layout stronki jest do zmiany, tak samo jak adres
Myślę, że warto już na starcie wybrać właściwy adres (ze względu na wyszukiwarki)

 
Z jednej strony pomysł jest ciekawy i warty realizacji, z drugiej - powstanie kolejna strona zawierająca opisy i zdjęcia inwestycji. Żeby nie powielać tych samych treści i materiałów, będziecie potrzebowali kilku aktywnych osób dokumentujących realizację kolejnych inwestycji. Skoro nie znalazły się dotychczas takie osoby na SSC , to nie wiem czy znajdą się także tu. Wolałbym także, aby użytkownicy czynnie udzielający się w wątkach inwestycyjnych na Forum Suwałki nagle nas nie opuścili  8)

Ok, zobaczymy co czas pokaże.
Jeśli mogę coś zaproponować ze swej strony, to pewien rodzaj współpracy, np.: hosting, utrzymanie domeny, wymianę informacji (to ostatnie byłoby dla mnie najważniejsze). Muszę się z tym jednak "przespać" , przemyśleć i poznać bliżej Waszą koncepcję działania tej strony.

PS
W zakładce o PW Suwałki mogę podać bardziej dokładne źródło zdjęć: autorem pierwszego jest the_mask (zachód słońca - laureat naszego konkursu foto) , a drugiego GaTri