Autor Wątek: [www] Moja Suwalszczyzna  (Przeczytany 2514 razy)

Offline noka

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 4517
  • Płeć: Mężczyzna
[www] Moja Suwalszczyzna
« dnia: 26 Gru, 2007, 13:16:44 »
     
     Chciałbym przedstawić kolejną interesującą stronę o Suwalszczyźnie. Być może wiele osób już ją widziało, bo istnieje w sieci od dawna, ale jest na tyle ciekawa i unikalna, że warto o niej przypominać.Moja Suwalszczyzna      www.wolf-5.suwalki.com.pl   


     Pierwsze co "rzuca się w oczy" po wejściu na stronę to przepiękne zdjęcia Suwalszczyzny - krajobrazów i zwierząt. Od razu widać, że osoba która je zrobiła jest emocjonalnie związana z naszym regionem. Poza tym jakość fotografii nie pozostawia wątpliwości - zostały zrobione przez zawodowca. Autor zdjęć nadaje im bardzo ciekawe tytuły: czasami filozoficzne, czasami humorystyczne. Poza ogólnym spojrzeniem na krajobraz, w galeriach znajdziemy piękno detalu i szczegółu Suwalszczyzny tryskającego mnogością barw m.in. roślinki, trzcinki (polecam  rozdział "symetrię i geometrię") małe zwierzątka czy grzyby.
     Przeciętny człowiek nie dostrzega uroków mikrokrajobrazu, ale nie Wolf-5 ....na szczęście.

    "Moja Suwalszczyzna" to nie tylko galerie zdjęć, to również teksty autora o spostrzeżeniach dotyczących Suwalszczyzny, historii tego regionu oraz informacje o działalności mi.in Wigierskiego Parku Narodowego, Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Klasztorze w Wigrach itp - jakże cenne dla osób nie znających Suwalszczyzny lub pragnących tu się wybrać.

    Watro zajrzeć także do "ubi leone" - czyli wypraw Autora w "nieznane" . Znajdziemy tu fotorelacje i wiele ciekawych informacji z zagranicznych podróży Wolfa-5.
   
   Po przejrzeniu strony warto wpisać się do księgi gości (mi się niestety nie udało  :().

   Zachęcam również do podzielenia się wrażniemi i opiniami o stronie w tym wątku  :).

« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2007, 14:31:45 wysłana przez noka »