Autor Wątek: Menager Piłkarski on-line  (Przeczytany 1232 razy)

Offline danek33

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Mężczyzna
Menager Piłkarski on-line
« dnia: 03 Kwi, 2012, 13:57:30 »
Szukam pasjonatów menagera piłkarskiego. Liga piłkarska w czasie rzeczywistym. Dwa mecze w tygodniu. Każdy mecz trwa prawdziwe 90 minut. Można stworzyć swoją drużynę marzeń. Dzisiaj wchodzą Mistrzostwa Euro, w którym rywalizujemy z innymi krajami.

DOŁĄCZ
http://www.global.goalunited.org/pl

A ktoś może już pogrywa ? Czekam na kontakt może wymienimy się doświadczeniami ;)
pozdrawiam

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOKŁADNY OPIS:
Jesteś menedżerem drużyny piłkarskiej i decydujesz o treningach i taktyce. Z drużyną walczysz o pozycje na czele ligowej tabeli. Rozpocznij twoją karierę i udowodnij twoje umiejętności...

goalunited 2012 jest nową wersją gry przeglądarkowej goalunited. Przeżyj klasyczną grę goalunited w nowej szacie graficznej. W tej grze browserowej walczysz o zwycięstwo w lidze mistrzów. Jeżeli należysz do najlepszych graczy sezonu, to zostaniesz w lidze. Będąc mistrzem w twojej lidze awansujesz do pierwszej ligi.

Pokaż w różnych turniejach umiejętności twojej drużyny i wygrywaj puchar za pucharem. W grze goalunited 2012 uczysz twoją drużynę odpowiedniej taktyki, którą następnie zastosuje w meczu. W czasie przerwy w meczu masz możliwość na zmiany taktyki lub wymiany piłkarzy. Reaguj na zagrania przeciwnej drużyny i dostosuj do nich twoją taktykę oraz ustawienie graczy jeszcze przed końcem meczu – nie przepuść żadnej okazji na zwycięstwo.

Wszechstronny system kariery zmotywuje każdego menedżera. Na początku gry masz do wyboru tylko podstawowe funkcje. Jednak w trakcie gry otrzymujesz dodatkowe funkcje, możesz na przykład rozbudowywać stadion, wybierać między różnymi wielkościami stadionu, czy też otrzymywać kredyty. W ten sposób zapewniona jest łatwa obsługa gry, ponieważ na początku nie musisz wybierać spośród dużej ilości funkcji.

W grze browserowej goalunited 2012 jesteś nie tylko odpowiedzialny za treningi i taktykę, musisz też zaradnie gospodarować pieniędzmi twojego klubu. Do twoich zadań należy również pozyskiwanie sponsorów oraz transfer graczy. Masz wiele możliwości na rozbudowę twojego stadionu, więc pomyśl dokładnie, czy są ci potrzebne drogie sztuczne światła reflektorów lub zadaszenie stadionu. Na zdjęciach widzisz postęp budowy twojego stadionu.
FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA - www.danek33.pl