Autor Wątek: Zdjęcia naszych milusińskich  (Przeczytany 46147 razy)

Offline Revan144

• ChrisFix
  • Super Poster
Odp: Zdjęcia naszych milusińskich
« Odpowiedź #180 dnia: 25 Sie, 2014, 14:01:59 »
Jeden z paru o różnej maści, które kręcą się koło domu siostry. Trochę zdenerwowany, bo musiał pozować :)

Hey guys, ChrisFix here!
FB Page

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #181 dnia: 14 Paź, 2014, 23:37:51 »
Revan pokazał ślicznego maluszka, ja pokażę dla odmiany staruszka ;) Buli uwielbia ciepełko,więc jego miejsce jest zawsze tam, gdzie jest ciepło i bezpiecznie  :P

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #182 dnia: 17 Lut, 2015, 22:01:34 »
Dziś z okazji Dnia kota pokażę kota mojej sąsiadki  ;) :

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #183 dnia: 13 Kwi, 2015, 15:14:59 »
Buli- staruszek ;)

Teraz coś z minionych świąt wielkanocnych: Buli moich dzieciaków jest smutny, bo narzucono mu ścisłą dietę. Kotek w ostatnim czasie spożywał ogromne ilości jedzenia, np. 1/2 kg świeżego karpia zjadał przez jedno popołudnie :P i tak było bez przerwy. Ktokolwiek coś jadł, kotek już był przy nim. Przerażała nas ta sytuacja, tym bardziej,że gdy nie dostał jedzenie, to zaczynał płakać- co było bardzo uciążliwe. Buluś ma skończone 14 lat, jest po przejściach- o czym pisałam dość dawno. I co się okazało-kotek cierpi na demencję starczą i zapomina,że jadł przed chwilą.Obecnie trzeba być nie ugiętym i wydzielać pożywienie w małych porcjach.
Dlatego ta smutna mina, na stole tyle pachnących potraw,a on ma karmę wydzielaną

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #184 dnia: 13 Cze, 2015, 21:50:16 »
Dziś byłam na ''wycieczce'' w pod poznańskiej wsi-cóż mogłam fotografować?  Zwierzaki i kwiaty:

Maluszki mają dwa tygodnie i mamuśka schowała je w oborze,sama poszła na spacerek:) Jest na ostatnim zdjęciu.

« Ostatnia zmiana: 13 Cze, 2015, 21:52:49 wysłana przez gaga »

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #185 dnia: 14 Cze, 2015, 11:10:04 »
Jeszcze jedno zdjęcie Klarysy, jej umaszczenie jest niesamowite, mało,że tri-kolor, to jeszcze każda połowa główki jest w innym kolorze.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #186 dnia: 03 Paź, 2015, 20:45:09 »
Szkoda,że zdjęcia z 2010 r nie wyświetlają się. Opisywałam tam psa mojej koleżanki , owczarka o wspaniałym rodowodzie. Psina poważnie chorowała,a ja znałam go tylko ze zdjęć. Dziś miałam okazję poznać go osobiście- jest wspaniały, pełen ufności, przesympatyczny dorosły Figo :

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #187 dnia: 11 Cze, 2016, 12:44:23 »
Niedawno adoptowałem kotka  :)

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #188 dnia: 12 Cze, 2016, 01:42:12 »
 Brawo !!!!!  Jak się spisuje ?  Pokaż go i napisz czy mocno broi  ;)

Ja się jeszcze zastanawiam, bo gdybym znowu musiała gdzieś zniknąć, to byłby problem. Podrzucić dzieciom bym nie mogła, bo ich staruszek byłby atakowany przez malucha, a on już tylko śpi, pilnuje lodówki i korzysta z kuwety  :P Nawet gdyby przyszli z nim na święta- jak to mamy w tradycji, to też nie miałby spokoju, a starość należy szanować  :facepalm: 

Czekamy na Twoją opinię o swoim nowym lokatorze-   dzieci pewnie się cieszą.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #189 dnia: 12 Cze, 2016, 20:35:56 »
Dodałem zdjęcie w poście wyżej, ale widzę że już się nie wyświetla. Może teraz będzie widać:

Kota chciała córka. Trochę broi tzn. gryzie i bałagani. Przegryzł moje słuchawki do mp3, a żonie kabel w ładowarce. Teraz kable mamy pochowane, a dla tego nicponia kupiliśmy więcej zabawek i gryzaków.

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #190 dnia: 12 Cze, 2016, 22:03:37 »
Kotek piękny !!!!!

Moje dzieciaki miały pień drewna i na tym się kocięta wyżywały, owszem trochę się pruszyło,ale to można było posprzątać a tak bardzo nie niszczyły. Sąsiadka musiała na meble zrobić drewniane osłony, aby nie niszczył kotek mebli.
Jak kotek będzie miał swoje zabawki, to może odczepi się od reszty urządzeń. Tak wychowaliśmy naszego pieska. Miał 3 miesiące jak do nas trafił, miał od początku podsunięte dziecięce zabawki [ kręgle, piłeczki itp] nad którymi się wyżywał i żadnego buta nie zniszczył.
Na to też możecie liczyć  ;D  :

Offline andreak

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #191 dnia: 13 Cze, 2016, 00:37:53 »

"Źle nazwać rzeczy, to powiększać nieszczęścia świata". - Albert Camus

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #192 dnia: 13 Cze, 2016, 21:45:56 »
Heh ... szkoda, że nie ma psich cech, tzn. nie reaguje na wołanie i się nie łasi. 

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #193 dnia: 13 Cze, 2016, 21:50:21 »
No w takim przypadku pytanie jest "kto jest dla kogo?" ^_^
   [img height=50]http://lh3

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #194 dnia: 13 Cze, 2016, 22:11:04 »
Nasz kot tzn. kot moich dzieciaków reaguje na przywołanie gwizdnięciem.  Fakt,że nigdy nie zastąpi tego kontaktu jaki ma się z psem. Jednak też potrafi wybiec na powitanie, szczególnie gdy jest pusta miska ;), potrafi okazać,że czas iść spać.  Siada przed córką i intensywnie się w nią wpatruje....gdy ta wstanie, on już biegnie do jej pokoju.  Sypia tam gdzie jest cieplej, ze względu na wiek bardzo dużo sypia.Natomiast gdy zapachnie mu jedzeniem, to na śpiku potrafi zjeść smaczny kąsek.
Jednym słowem noka, wszystko przed Wami i sympatycznych chwil na pewno nie zabraknie  :) 
Jest jeszcze jedna ważna zaleta : nie trzeba na ulicy po nim sprzątać, bo...... nie wychodzi na dwór.