Autor Wątek: Plenery  (Przeczytany 847 razy)

Offline Maniac

• Weteran
Plenery
« dnia: 11 Sty, 2014, 19:15:16 »
Nie wiedziałem gdzie napisać ten wątek, bo w sumie pasuje wszędzie i nigdzie jednocześnie. Mianowicie chodzi mi o wypady plenerowe, jestem uczącym się amatorem fotografii ale wiadomo że to ćwiczenia czynią mistrzem a jak ćwiczyć to pod okiem kogoś kto jest już w danej dziedzinie dobry, bardzo dobry czy też za......y. Moje pytanie brzmi czy są osoby chętne do tego by w ramach swoich wyjazdów zabrać ze sobą świeżaka w celu podszkolenia oraz bym mógł podpatrzeć co i jak. W razie czego w zamian możemy jechać moim autem. Gdyby byli tacy co to mają troszkę cierpliwości i ochoty by podszkolić prawie zielonego (podstaw nie trzeba mi tłumaczyć) proszę o kontakt PW lub kom. 530-666-603 Z góry dziękuję.
Jak nazywa się ulubione auto Romów?
Roomster

Offline Benvolio

• Weteran
Odp: Plenery
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sty, 2014, 21:49:38 »
Ze stałych plenerowców to pewnie większość czeka na zielone. Wyprawy w czasie zielonego są najbardziej owocne. Jak na razie zimy brak(co mnie z rachunku ekonomicznego zupełnie nie martwi), a pod względem plenerowym zima ma też swoje uroki. Minusem jest to, że trzeba być terenowo zmotoryzowanym, żeby nie było niespodzianki w postaci zawiśnięcia autem, gdzieś na bezdrożach, na jakich najczęściej odbywają się plenery.

Offline Maniac

• Weteran
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sty, 2014, 22:16:24 »
Spokojnie swoim czołgiem wjadę niemal wszędzie. Co do wyjazdów teraz to owszem sensu brak, non stop pada, pochmurno i ogólnie brzydko. Ale gdyby ktoś coś planował czy zimą czy wiosną a nawet i teraz można trafić na ładne dni, to w zamian za "szkolenie" oferuję transport.
Roomster

Offline Maniac

• Weteran
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Mar, 2014, 21:12:40 »
Czy nikt nie jeździ w plenery? Ma ktoś chęć w jutrzejszą niedzielę ok 4 na wypad w teren? Jak ktoś chętny to do 23 jestem pod telefonem 530-666-603 i PW
Roomster