Autor Wątek: Kalendarz Imprez 2010  (Przeczytany 122930 razy)

Offline samul

• Stały Bywalec
  • **
  • Całkiem nie na diabła
Odp: Kalendarz Imprez 2010
« Odpowiedź #105 dnia: 25 Cze, 2010, 13:03:30 »
Niestety,ale odwołany!Powód?Brak zainteresowania.

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #106 dnia: 25 Cze, 2010, 16:16:11 »
Wg mnie cena trochę wygórowana. Dla porównania koncert: Wierzcholski + Nocna Zmiana Bluesa + Błędowski, był za 20 zł .

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #107 dnia: 26 Cze, 2010, 12:34:42 »
No, ale ani Wierzcholski, ani NZB, ani tym bardziej Błędowski nie startowali w Mam talent...
Paranoja tych wszystkich durnych programów telewizyjnych sięga dna...
Pamiętam jak wiosną tamtego roku w Suwałkach był AudioFeels. Bilety kosztowały 30 zł. Poszliśmy tylko dlatego, że bilety wygraliśmy ;) I co? Powiem Wam, jeden Jorgios Skolias robi większe wrażenie niż ta cała siódemka młodzieńców witana piskliwymi głosami panienek...

Offline danek33

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #108 dnia: 26 Cze, 2010, 14:50:44 »
cóż... media teraz określają twoją wartość
tak samo jak z wyborami
wkurzało mnie to że z góry było narzucane że komorwski i kaczyński mają największe szanse
przecież to manipulacja
powinne być zakazane jakieś sondaże.. przecież można to bez problemu sfałszować

FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA - www.danek33.pl

Offline MDK

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #109 dnia: 26 Cze, 2010, 15:46:08 »

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL "KRAJOBRAZ Z TOBIASZEM" W REŻYSERII JOLANTY HINC-MACKIEWICZ.

JEST ON OPARTY NA MOTYWACH BIBLIJNYCH I TEKSTACH WSPÓŁCZESNYCH POETÓW M. IN.
ANNY ŚWIERSZCZYŃSKIEJ, MAŁGORZATY HILLAR, KS. JANA TWARDOWSKIEGO, KS. PASIERBA ETC.

SPEKTAKL JEST METAFORĄ ŚWIATA, W KTÓRYM ŻYJEMY I WYRAZEM TĘSKNOTY ZA PROSTYM ŚWIATEM
WARTOŚCI WYZNAWANYCH PRZEZ IZRAELITÓW. MUZYKA: LAO CHE, KULT, KIKO ARGÜELLO, THE HILLIARD.

Jacek Malczewski

MDK, sala widowiskowa, 27 CZERWCA 2010, godz. 16:30
wstęp wolny
« Ostatnia zmiana: 26 Cze, 2010, 15:56:57 wysłana przez MDK-Suwalki-promocja »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #110 dnia: 28 Cze, 2010, 18:06:17 »

Wigierski Park Narodowy

zaprasza na wystawę zdjęć

Marka Misia

„ Mieszkańcy kropli wody”

Muzeum Wigier, Stary Folwark  13.07.2010 o godzinie 17.00

Offline MDK

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #111 dnia: 01 Lip, 2010, 21:27:50 »
« Ostatnia zmiana: 01 Lip, 2010, 22:42:31 wysłana przez noka »

Offline marcim

• - VIP -
« Odpowiedź #112 dnia: 02 Lip, 2010, 21:25:43 »

niepodrodze.org

3-4.07.2010

Pani Sztuka na Kaczym Dołku

Już w najbliższy weekend kolejna odsłona projektu „Pani Sztuka w Suwałkach” realizowanego przez Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze” przy pomocy Inicjatywy Kaczy Dołek. W sobotę i niedziele w godzinach 11:00 – 13:00 oraz 17:00 – 19:00, na Kaczym Dołku, odbędą się warsztaty plastyczne pt. „Zwierzoludy”, tańca z poi, szczudlarskie oraz zabawy z chustą Klanzy. W sobotę od 16:30 do 19:30, ze starszymi dziećmi, ozdobimy murek wyciętymi z szablonów „Wrzutami”. W niedziele po południu razem z dziećmi przeobrazimy schody na Kaczym Dołku w płynący niebieską strugą wodospad, a po godzinie 20:00 obejrzymy wybór rosyjskich animacji. Wszystkie dzieci zapraszamy na warsztaty a dorosłych do włączenia się w pomoc i wspólną zabawę.

źródło: niepodrodze.org

Offline marcim

• - VIP -
Lato z Radiem 5
« Odpowiedź #113 dnia: 02 Lip, 2010, 21:30:26 »
3.07.2010

Lato z Radiem 5

W sobotę (3 lipca) ,,Lato z Radiem 5" w Suwałkach. W tym roku spotykamy się na osiedlu Północ, na placu u zbiegu Nowomiejskiej i Świerkowej. Muzyczną gwiazdą będzie znany wszystkim Krzysztof Krawczyk. Impreza rozpocznie się o 16.00. Wystąpią niezawodne suwalskie ,,Beciaki", laureaci wielu prestiżowych festiwali, muzykę lekką, łatwą i przyjemną zaserwują SummerNight i In-Puls, a o mocniejsze brzmienie zadba formacja Sidd Come. Będą też konkursy dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami, a przed koncertem Krzysztofa Krawczyka poznamy wyniki plebiscytu "Suwalczanin 2009 roku".

źródło: www.radio5.com.pl

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
Odp: Lato z Radiem 5
« Odpowiedź #114 dnia: 04 Lip, 2010, 10:19:48 »
nieco fotek z występu artysty Krawczyka =>
http://wojtek-kosynier.fotosik.pl/slideshow.php?id=771307&type=album&add1=wojtek-kosynier

« Ostatnia zmiana: 04 Lip, 2010, 12:31:09 wysłana przez noka »

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #115 dnia: 04 Lip, 2010, 12:32:57 »
Wojtek na imprezie Radia5 .... koniec świata  ;) ... ale jednocześnie bardzo dobrze, bo jest na co popatrzeć   :)

Offline danek33

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #116 dnia: 04 Lip, 2010, 13:52:38 »
hehe... wojtuś w "komerchę" się wbija (jak chcesz zaistnieć to nie ma wyboru  ;D)
patrzę fajne światełko padało na artystę i wojtku świetnie to ująłeś
te z lampą .. bleeee... brak klimatu (ale na szczęście ich mało)
podsumowując... jest parę ujęć... po prostu świetnych... jak dla mnie  ;D
jak to noka dobrze ujął... jest na co popatrzeć
FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA - www.danek33.pl

Offline zaroowka

• Weteran
  • Debian, Pentax, Habanero!
« Odpowiedź #117 dnia: 04 Lip, 2010, 23:15:04 »
Ostatnio się wkurzyłem na tajną a'propos komentowania zdjęć, ale...
Dwa zastrzeżenia - część zdjęć można było jeszcze doświetlić o 1 - 1,5 EV, to raz, a dwa - przy zdjęciach robionych z lampą można wykorzystać moc lampy + obracany palnik i musnąć światłem pierwszy plan i dopalać drugi. Bez dobrego kierowania światła z lampy zdjęcia wychodzą cholernie spłaszczone - sam palnik w górę + dyfuzor/odbłyśnik z białej karty może nie wystarczać.
Za to świetnie moim zdaniem wychodzą Ci zdjęcia gdzie masz spot (światło punktowe) z reflektora na postać (zdjęcia 05, 23 i 25) - Zuiko pokazuje wtedy właściwą dla siebie klasę. ;)
Debian addicted bastard.
A pentaxian, a loyalist, a diehard. ;)

Offline wojtek_kosynier

• Super Poster
« Odpowiedź #118 dnia: 05 Lip, 2010, 16:31:17 »
Ostatnio się wkurzyłem na tajną a'propos komentowania zdjęć, ale...
Ależ spokojnie. Należy być pokornym wobec krytyki  - o ile jest konstruktywna. Tak, macie rację - i Maciej, i Danek - publikację zdjęć z lampą mogłem sobie darować, bo Krawczyk wygląda na nich jak woskowa figura  :( A stało się tak, bo wybrałem zły tryb lampy błyskowej - zamiast błysk dopełniający (który "dopala") włączyłem automat (który spłaszcza).

Offline zaroowka

• Weteran
  • Debian, Pentax, Habanero!
« Odpowiedź #119 dnia: 06 Lip, 2010, 01:24:41 »
Należy być pokornym wobec krytyki
I... choroba, jakoś tak właśnie to postrzegam - pokora wobec krytyki. Trzeba się rozwijać i mieć własne zapatrywania na fotografię, robić zdjęcia, ale słuchać tego, co podpowiedzą ludzie oglądający je (...i mający też jakieś doświadczenie). W przypadku tajnej (świnia będę, ale powiem), ni wiedzy, ni doświadczenia nie uświadczysz.

Sam słucham, jeśli ktoś mówi, że zrobiłem gniota - bywa, nikt nie jest idealny. Stąd bierze się moja krytyka "wielkich fotografów" - nie wystarczy mieć wyrobioną markę, trzeba jej pilnować. Nie aspiruję do miana autorytetu w tej dziedzinie, bo jak by nie patrzeć mam za mało doświadczenia, za mało robię, za krótko. Sprzętowo nie wyrabiam, ale... cóś robię. Cały czas. Z drugiej strony mam wyrobione swoje zdanie i gust, który pozwala mi określić co mi się podoba, a co nie - zdjęcia (znanego na naszych terenach) p. Wosia jak by nie patrzeć są dla mnie banałem ciężkim do przyjęcia (mało fotografii, dużo mieszania swojego nazwiska i grafiki), z drugiej strony - zdjęcia Wojtka są dla mnie naprawdę świetnym przykładem tego co można zrobić przy fotografii koncertowej. Co nie zmienia faktu, że czasami zdarza mi się "wytknąć" mu słabsze ujęcia. ;)

Debian addicted bastard.
A pentaxian, a loyalist, a diehard. ;)