Autor Wątek: 6 lat minęło i nic....  (Przeczytany 4370 razy)

Offline vena

• Super Poster
6 lat minęło i nic....
« dnia: 26 Lis, 2013, 13:38:30 »
No cóż, spóźnione o cały tydzień ale szczere życzenia Wszystkim Forumowiczom za 6 lat istnienia Forum.  :kwiatek:
Noka pewnie mocno zajęty, bo zapomniał o swoim święcie więc życzę mu więcej czasu i chęci, żeby częściej zaglądał i nas zabawiał ;) Oczywiście dotyczy to również wszystkich, bo coś zaniedbaliśmy nasze forum.
Panowie i Panie - więcej życia, nie dopuśćmy, żeby nasze Forum zginęło śmiercią naturalną!

A swoją drogą data 19 listopada powinna na stałe być wpisana do kalendarza, bo nigdy nie będziemy pamiętać o urodzinach Forum.
Ludzie dobrej woli pouczają. Ludzie złej woli straszą.

Offline noka

• Administrator
Odp: 6 lat minęło i nic....
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lis, 2013, 16:58:21 »
Dzięki za życzenia.

Forum powoli zamiera i chyba nic na to nie poradzimy. Na dole w ostatnich wiadomościach widać to najlepiej - przez niemal cały miesiąc udało się zebrać ledwie kilka nowych wypowiedzi.

Zmieniają się czasy, ludzie zmieniają formy komunikacji (teraz wszystko się robi na Fejsie), stali użytkownicy zajęli się innymi rzeczami (ale czasem widzę, że zaglądają z przyzwyczajenia), a nowi już raczej nie odtworzą tego ruchu, który tu kiedyś panował. Tym bardziej, że rejestracja została wyłączona 3-4 miesiące temu (bo rejestrowali się sami spamerzy).

Ja również nie mam już tyle motywacji co kiedyś. Dawno temu zauważyłem znaczny spadek aktywności użytkowników, mimo że pojawiały się nowe ciekawe tematy do dyskusji.

Wg mnie Forum najlepsze czasy ma za sobą i coraz bardziej przypomina archiwum. Mogę tylko zapewnić, że tak długo jak to będzie możliwe - pozostanie w sieci, nawet jeśli nikt nie będzie już pisał.

Skoro mamy temat urodzinowy - życzę wszystkim dużo zdrowia i spełnienia się w innych obszarach działania. Dzięki za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia w innych wymiarach.  :cyk: Z niektórymi osobami utrzymuję bliski kontakt przez net lub w realu. Cenne znajomości i przyjaźnie to jest najlepsza rzecz jaką mi to Forum dało.  :spoko:

Offline gaga

• - VIP -
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lis, 2013, 21:55:11 »
I ja cenię sobie nawiązane kontakty i zapewniam Was,że tak łatwo się nie poddam. Ostatnio jak niektórzy wiedzą przechodzę trudne chwile,ale sądzę,że się pozbieram i o Was nie zapomnę.

Dzięki za te minione 6 lat.

Offline PIKASON

• MPS S-ki
  • Super Poster
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lis, 2013, 19:42:36 »
Czasem zaglądam ;)

Najlepszego  :cyk:

Offline Revan144

• ChrisFix
  • Super Poster
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lis, 2013, 22:50:03 »
Zaglądam tutaj regularnie, choć nie zawsze się loguję. Teraz zalatany jestem trochę, ale o forum nie zapominam i ciągle szukam ciekawego materiału :)

A teraz cyk  :cyk:
Hey guys, ChrisFix here!
FB Page

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Gru, 2013, 18:47:35 »
Fakt faktem :) to co najlepsze za nami... teraz tylko pytanie :) czy ci przyszli forumowicze dali by rade nadrobic ten czas? :) chyba nie? ;) Byla ekipa, zgrana :) teraz ze tak sie wyraze wiekszosc "dojrzala" i maja inne zajecia i nie konieczenie czas na przesiadywanie na dorach :) szybko na facebooka zajrza i tyle ;) sam wiem po sobie...
   [img height=50]http://lh3

Offline Dalida

• Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Gru, 2013, 18:27:14 »
Witam!   Pisalam malo , ale czytalam na biezaco.  Pozdrawiam serdecznie.

Offline biza

• Super Poster
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Gru, 2013, 12:06:14 »
również się pod tym podpisuję ;) moja aktywność na forum również spadła ale.. może taka kolej rzeczy :) ważne, że miło było i że tego czasu spędzonego na forum, poznanych tu osób i "wypitych" wspólnie  :cyk: nigdy nie zapomnę :) i jak to noka napisał: zaglądam z przyzwyczajenia :)
Zazdroszczę Japonkom - wstają rano i od razu w kimono...

Offline AdrianSuvalkai

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Sty, 2014, 21:16:46 »
Szkoda, że jest taka tendencja spadkowa... Każdy to zauważył i każdy z nas troszeczkę się do tego przyczynił. Ja sam już rzadko wskakuję na to forum, tylko od czasu do czasu aby spojrzeć czy ktoś napisał coś ciekawego - i zazwyczaj nic nie ma... Szkoda, że nie ma w necie miejsca gdzie mogłaby taka suwalska społeczność się zawiązać niezależnie od portali informacyjnych - szkoda, że forum głębiej się nie zakorzeniło w świadomości mieszkańców.

Offline Maniac

• Weteran
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Cze, 2014, 23:15:01 »
A może tak coś spróbować zrobić by rozruszać to forum. Ja w sumie nie piszę wiele bo po co jak i tak zero odpowiedzi, ale może spróbować jakoś to znowu troszkę rozkręcić. Wystarczy że starzy bywalcy zaczną się troszkę udzielać na forum do tego każdy kto ma np fejsa niech udostępni link do forum czy jak to się robi, a może to troszeczkę odżyję. Dobrze mieć takie lokalne forum.
Jak nazywa się ulubione auto Romów?
Roomster

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Cze, 2014, 21:26:45 »
Ja w sumie nie piszę wiele bo po co jak i tak zero odpowiedzi ...
I właściwie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.  ;)

Offline the_mask

• Global Moderator
  • << SIERŻANT SZT. >>
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Cze, 2014, 18:29:45 »
Po wiatrakach forum umarło. A właściwie to wtedy jak się przeprowadziłem na swoje :-P
   [img height=50]http://lh3

Offline Maniac

• Weteran
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Lip, 2014, 10:36:05 »
Po wiatrakach forum umarło. A właściwie to wtedy jak się przeprowadziłem na swoje :-P
A więc wracaj mieszkać do rodziców to forum może odżyje :)
Jak nazywa się ulubione auto Romów?
Roomster

Offline AdrianSuvalkai

• Stały Bywalec
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Lis, 2014, 18:59:33 »
I zbliża się kolejna, siódma już, rocznica...

Offline noka

• Administrator
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Lis, 2014, 22:23:03 »
... i dalej nic